comScore

Galatasaray Galatasaray

Okan Buruk, İstanbul'a geldi: 'Burada olmak güzel'

21 Haziran 2022, Salı 21:56
Okan Buruk, İstanbul'a geldi: 'Burada olmak güzel'

Galatasaray'da teknik direktörlük görevine getirilmesi beklenen Okan Buruk, akşam saatlerinde Fransa'dan İstanbul'a geldi.

FutbolArena - Galatasaray'da Okan Buruk dönemi için geri sayıma geçildi. Domenec Torrent'in sözleşmesini fesheden sarı kırmızılı yönetim, Okan Buruk ile sağlanan anlaşmayı resmileştirmeye hazırlanıyor.

OKAN BURUK İÇİN GERİ SAYIM
Galatasaray'da teknik direktörlük görevine getirilmesi beklenen Okan Buruk, akşam saatlerinde Fransa'dan İstanbul Havalimanı'na geldi. Buruk basın mensuplarına kısa bir açıklamada bulundu.

OKAN BURUK'UN İSTANBUL'DAKİ İLK SÖZLERİ

"Sonlanmış bir şey yok. Çok fazla bir şey konuşamayacağım. Burada olmak güzel. Bu konuyla ilgili ilerleyen günlerde daha net konuşuruz. Konuştuğum zaman rahat rahat konuşuruz."

DOMENEC TORRENT AYRILIĞININ BİLANÇOSU

Öte yandan FutbolArena'nın Hattrick programında konuşan Ali Naci Küçük, "Domenec Torrent, ekibi ve Sensibile ile yolların ayrılmasının faturası 2.9 milyon euro. Sensibile, 660 bin euro tazminat alacak Galatasaray'dan. Günlüğü 100.000 TL'ye geldi. Ancak baktığınız zaman 1.000 liralık katkısı yok. İnanılır gibi değil gerçekten." ifadelerini kullandı.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!