comScore

Galatasaray Galatasaray

Okan Buruk açıkladı! "Arda, Galatasaray için ayrıldı"

08 Nisan 2020, Çarşamba 10:38
Okan Buruk açıkladı!

Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, Arda Turan ile ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, Arda Turan'ın transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Tecrübeli futbolcunun Galatasaray'a gitmek istediği için takımdan ayrıldığını belirten Okan Buruk, "Umarım kendisi futbola en güçlü şekilde dönecektir" dedi.

"ARDA TURAN, GALATASARAY'A GİTMEK İSTEDİ"
Fanatik Gazetesi'ne konuşan Okan Buruk, "Arda Turan'ın boşta kalması kendi kararıydı. Kendi istediği şeyler vardı. Özellikle Galatasaray ile görüşmeleri oldu. Gönlünde Galatasaray vardı. Nasip olmadı. Ama şu an kendisini çok hazır tutuyor. Yeni sezonda tekrar çok sevdiği futbola döneceğini düşünüyorum. Hem iyi bir futbolcu hem de iyi bir insan. Kendisine de çok değer veriyorum. Umarım kendisi de futbola en güçlü şekilde dönecektir." ifadelerini kullandı.

ARDA TURAN'DAN GALATASARAY AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz gün Spor Arena'nın Instagram sayfasında katıldığı canlı yayında konuşan Arda Turan, ""Gelecek sene Galatasaray'da oynayacak mıyım bilemiyorum. Başkanın ve hocanın sözlerinin üzerine bir şey diyemem. Beni çağırırlarsa giderim, çağırmazlarsa da tribün orada gider desteklerim. Bu her zaman böyleydi." dedi.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)