comScore

Galatasaray Galatasaray

Nzonzi: 'Suçlu değilim!' Geleceğiyle ilgili açıklama

14 Ocak 2020, Salı 19:01
Nzonzi: 'Suçlu değilim!' Geleceğiyle ilgili açıklama

Galatasaray'da kadro dışı bırakılan ve kulüpler bağları kopan Nzonzi, geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da kadro dışı bırakılan Nzonzi, geleceğiyle ilgili konuştu. Lyon'un transfer etmek istediği tecrübeli futbolcu Avrupa'nın en iyi liglerinde oynamaya devam etmek istediğini söyledi. 

"KENDİMİ SUÇLU HİSSETMİYORUM"
Galatasaray'da yaşadığı süreçle ilgili olarak, "Kendimi suçlu hissetmiyorum. Gerçekten büyütülecek bir şey yoktu"." diye konuşan Nzonzi geleceğiyle ilgili şu açıklamaları yaptı:

"AVRUPA'NIN EN İYİ LİGLERİNDE DEVAM ETMEK İSTİYORUM"

Şu anda geleceğime odaklandım. Avrupa'nın en iyi liglerinde devam etmek istiyorum. Lyon, harika bir kulüp. Geleceğimle ilgili durum belli olur olmaz eyniden sahalara dönmek için sabırsızlanıyorum. PSG mi? Ben Parisliyim ve ailem Paris'te. 


 

Galatasaray Transfer Haberleri: Steven Nzonzi hangi takıma transfer olacak?


Telefoot'a röportaj veren Steven Nzonzi, "Büyük bir olasılıkla Türkiye'deki son günlerimi yaşıyorum. İşler iyi gitmediği zaman parmaklar bir oyuncuyu işaret ediyor. Yaşananlar ciddi şeyler değildi." ifadelerini kullandı.

NZONZİ'Yİ İSTEYEN TAKIMLAR

Haberde ayrıca Lyon, West Ham, Everton ve Celta Vigo gibi kulüplerin Steven Nzonzi'yi transfer etmek istediği vurgulandı. Adaylardan en ciddi olan Lyon'un maaş engeline takıldığı ve Steven Nzonzi'nin yüksek ücreti nedeniyle zorluk yaşadığı bildirildi.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!