comScore

Galatasaray Galatasaray

Nzonzi' konusunun perde arkası! Sabırları taşıran nokta

13 Aralık 2019, Cuma 19:48
Nzonzi' konusunun perde arkası! Sabırları taşıran nokta

İşte Galatasaray'da Nzonzi'nin kadro dışı bırakılmasının perde arkasındaki tüm gerekçeler. 

FutbolArena - Galatasaray kulübü Nzonzi'nin son antrenmandaki disiplinsiz davranışları nedeniyle süresiz olarak kadro dışı bırakıldığını açıkladı. Peki perde arkasındaki gerekçeler ne? 


Galatasaray Haberleri: Nzonzi'nin kadro dışı bırakılma sebebi ne?


Galatasaray'a sezon başında büyük umutlarla gelen Nzonzi'nin son dönemdeki performansının yanı sıra lakayıt davranışları, teknik direktör Fatih Terim'in istek ve taktiklerine karşı gereken ciddiyeti göstermemesi teknik heyetin sabrını taşırdı. 

"BEN 30 MİLYON EURO'LUK FUTBOLCUYUM"
Nzonzi'nin özellikle 5-0 kaybedilen son PSG maçında oyundan alındıktan sonra sergilediği hal ve hareketler teknik heyetin sabrını taşırdı. Antrenmanlarda sık sık teknik direktör Fatih Terim'in isteklerine gereken ciddiyeti göstermediği öğrenilen Nzonzi'nin, mutlu olmadığı ve birçok kez "Ben 30 milyon euroluk futbolcuyum." söylemiyle kendisini Galatasaray'ın üzerinde görmesinin ardından son antrenmandaki disiplinsiz tavırları devam edince kadro dışı bırakıldı. 

ROMA KULÜBÜ VE MENAJERİYLE GÖRÜŞÜLÜYOR

Galatasaray yönetimi Ocak'ta Nzonzi ile yollarını ayırmak isterken, Roma kulübü ve oyuncunun menajeriyle görüşmelere başladı. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!