comScore

Galatasaray Galatasaray

Niko Kovac: "Onyekuru çok iyi ve ona güveniyorum"

23 Ağustos 2020, Pazar 19:39
Niko Kovac:

Monaco Teknik Direktörü Kovac, Onyekuru'nun geleceği hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Geçtiğimiz sezon Galatasaray'da kiralık olarak forma giydikten sonra Monaco'ya geri dönen Onyekuru'nun adı son dönemde Galatasaray dışında Fenerbahçe ile de anılıyor. 

Galatasaray'a geri dönüp dönmeyeceği de kamuyounda tartışılan Onyekuru'nun geleceği hakkında Monaco Teknik Direktörü Kovac açıklamalarda bulundu. 
"ONA GÜVENİYORUM"

AZ Alkmaar karşı nasıl oynadığımızı gördünüzü. İyi oynadık. 4-3-3 sistemine hazırdık. Ancak benim için sistemden ziyade oyuncuların tavrı ve performansı. Onyekuru ve Gelson Martins bize kanatlarda çok katkı sağlıyor. Onların niteliklerini biliyoruz. Hem Onyekuru'ya, hem Gelson Martins'e çok güveniyorum. Fransa Ligi'ne en iyi kanat oyuncularından birine sahip olduğumuzu düşünüyorum. 

BEŞİKTAŞ İDDİASI

Beşiktaş yönetimi kanat mevkini güçlendirmek için Onyekuru'yu gündemine aldı ve oyuncuyu kiralamak için resmi teklif yaptı. 

TRT Spor'un haberine göre, Onyekuru'nun yeni sezon planlamasında olup olmayacağı henüz belirsiz olan Onyekuru için siyah beyazlılar Monaco'dan gelecek yanıtı bekliyor. Fırat Günayer, "Beşiktaş kanat oyuncularından istediği performansı alamadı ve bu bölgeye takviye yapmak istiyor. Ligi bilen Onyekuru'nun kiralanması konusunda Onyekuru'ya resmi teklif yapıldı." şeklinde gelişmeleri aktardı. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"