comScore

Galatasaray Galatasaray

Nihat Özdemir konuştu! Ligler ne zaman başlıyor?

27 Mart 2020, Cuma 11:49
Nihat Özdemir konuştu! Ligler ne zaman başlıyor?

TFF Başkanı Nihat Özdemir, Süper Lig'in başalma tarihiyle ilgili sorulara yanıt verdi.

FutbolArena - TFF Başkanı Nihat Özdemir, liglerin ne zaman başlayacağıyla ilgili merak edilen konulara dair Akşam Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu. Türkiye'de durumun iyiye gitmesini beklediklerini belriten Nihat Özdemir, 2 Nisan tarihine kadar bekleyeceklerini ve duruma göre karar alacaklarını belirtti.

"İHTİMALLER ÜZERİNE POLEMİK ÜRETMEK YERSİZ"
"Biz kimseyle bu konularda bir şey konuşmuyoruz. Bizim temennimiz ligin oynanıp, tamamlanması. Hele 2 Nisan'ı bir görelim, ondan sonra yeni bir değerlendirme yaparız. Bu sadece bizim vereceğimiz bir karar değil. Bilim Kurulu'nun tavsiyelerine göre oturup, yeni bir yol haritası belirleriz. Şu anda olmayan ihtimaller üzerine polemik üretip, bunun üzerinden toplumu gerecek değerlendirmeler yapmak yersiz olur."

"HENÜZ HİÇBİR ŞEY KONUŞMADIK"

"Bu işin birçok tarafı var. Kulüpler var, futbolcular var, taraftar var, yayıncı kuruluş var. Ama biz daha hiçbir şey konuşmadık. Her şeyin iyi olmasını bekliyor ve diliyoruz. Sis bulutlarının dağılmasından sonra sağlıklı bir değerlendirme yapabiliriz. Şu anda polemik üretecek yaklaşımlar ve açıklamaların içinde olmamalıyız."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)