comScore

Galatasaray Galatasaray

NEF nedir? Galatasaray'ın sponsoru NEF hakkında bilgi

17 Ağustos 2018, Cuma 17:41
NEF nedir? Galatasaray'ın sponsoru NEF hakkında bilgi

Galatasaray'ın Emre Akbaba transferinde maddi katkı sağlayan kulüp sponsoru NEF hakkında bilmeniz gerekenleri haberimizde derledik. NEF nedir? NEF sponsoru hakkında bilgi ve diğer tüm detaylar. 

FutbolArena - Galatasaray'ın sponsoru NEF'ten Emre Akbaba transferi konusunda açıklama geldi. İkinci Başkan Abdürrahim Albayrak'ın "3 milyon euro'nun üzerini sponsorumuz NEF tarafından karşılanacak" açıklaması üzerine NEF İcra Kurulu Başkanı Erden Timur bir açıklama yayınladı. 

"EMRE AKBABA TRANSFERİ İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK"
Erden Timur yaptığı açıklamada, "Galatasaray'ın ana sponsoru olarak Sarı-kırmızılı Kulübe her zaman yardım etmeye hazırız. Mali dengeyi sağlaması açısından ve Galatasaray taraftarlarını rahatlamak neticesiyle Emre Akbaba transferı için elimizden geleni yaptık. Gerek görülürse diğer transferler için de her zaman yardıma hazır olacağız. Galatasaray yönetimine bunu bildirdik.'" ifadelerini kullandı. 
 

Galatasaray'ın sponsoru NEF'i yakından tanıyalım


Tasarım ve inovasyon markası Nef, Galatasaray Futbol Takımı ana sponsoru oldu. Toplam tutarı 52,5 Milyon TL'yi bulan 2+1 yıllık sponsorluk anlaşmasıyla güçlerini birleştiren Türkiye'nin iki büyük markası, sadece yurtiçinde değil yurtdışında da işbirliğine devam edecek. 

Kurulduğu ilk günden itibaren, “neden daha iyi olmasın?” sorusunu sorarak oluşturduğu yenilikçi konseptleriyle gayrimenkul sektörüne farklı bir soluk getiren Nef, Türk sporuna verdiği destekle de adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Galatasaray Spor Kulübü Futbol Takımı ile 31 Milyon TL'si garanti olmak üzere toplam 52,5 Milyon TL tutarında 2+1 yıllık anlaşma imzalayan Nef, sarı kırmızılı takımın Türkiye Süper Ligi'nde ana sponsoru oldu. 

Timur Holding markası olan Nef, 2010 yılından beri ofis ve konut alanında önemli projelere imza atıyor. Nef markasıyla gelecek 5 yıl içinde New York, Chicago, Londra ve Berlin gibi ABD ve Avrupa'nın önemli 10 metropolünde yer almayı hedefleyen şirket, 2015 yılında 2650 adedin üzerinde satış ve 1,3 milyar TL ciro gerçekleştirerek Türkiye'nin en hızlı ve en çok satış yapan gayrimenkul geliştiricisi konumuna yükseldi. Dünyanın en iyi 10 mimarlık firmasından 5'i ile aynı anda çalışan dünyanın sayılı gayrimenkul firmasından biri olan Nef, projelerinde iç mekan ve dış cephenin yanı sıra elektrik anahtarlarından kapı kollarına kadar en ince ayrıntılarda bile tasarımı ön planda tutarak dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışıyor. Bugüne kadar İstanbul'da 24 proje hayata geçiren şirket, 2015 yılında aldığı 19 ulusal ve uluslararası ödülle de dikkat çekiyor. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)