comScore

Galatasaray Galatasaray

Ndiaye transferinde pürüz var mı? Galatasaray yönetimi açıkladı

31 Ocak 2018, Çarşamba 20:31
Ndiaye transferinde pürüz var mı? Galatasaray yönetimi açıkladı

Galatasaray'da Badou Ndiaye'nin Stoke City'e transferi henüz KAP'a bildirilmedi. Ndiaye transferinde pürüz var mı? Galatasaray yönetimi FutbolArena'ya açıkladı!

FutbolArena Özel - Galatasaray transferin son günlerinde Stoke City ile Badou Ndiaye transferi için anlaştı. İki kulüp arasındaki transfer görüşmesi KAP'a da bildirildi ama transferin resmiyet kazandığını belirten KAP açıklaması, transfer sezonunun kapanmasına saatler kalmasına rağmen hala açıklanmadı.


Badou Ndiaye Galatasaray'da mı kalacak?


İngiliz basını ve sosyal medyada Badou Ndiaye'nin, çalışma izni alamaması halinde Galatasaray'a döneceği iddia ediliyor. Ndiaye'nin çalışma izni alamazsa sezon sonunda kadar Galatasaray'da kiralık olarak forma giyeceği iddiaları da söz konusu. Bu konuyla ilgili son durumu Galatasaray yöneticilerine sorduk. 

"DÖNME İHTİMALİ YOK"
Galatasaray yöneticileri, Badou Ndiaye'nin artık Stoke City oyuncusu olduğunu ve Senegalli futbolcunun sarı kırmızılı takıma dönme gibi bir ihtimalin bulunmadığını ifade etti.

SENEGAL FEDERASYONUNDAN BELGE GELDİ

Öte yandan İngiliz futbol federasyon yabancı oyuncu transferlerinde milli takımda oynama kriterine bakıyor. Badou Ndiaye'nin milli takımda oynama kriteri olarak bir maç eksiği var ve o maçta da sakat olduğu raporu Senegal Futbol Federasyonundan belgelendi. İmzaların kısa sürede atılması bekleniyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)