comScore

Galatasaray Galatasaray

"Ndiaye, Galatasaray'dan ayrılmak istemiyor"

02 Nisan 2019, Salı 16:14

Galatasaray'ın sezon başında kiraladığı Ndiaye'nin sarı kırmızılı takımdan ayrılmak istemediği iddia edildi.

FutbolArena Dış haberler - Galatasaray'da sezon başında Stoke City takımından kiralık olarak transfer edilen Badou Ndiaye'nin yeni sezonda takımda kalıp kalmayacağı merak ediliyor. Senegalli futbolcunun, İngiltere'ye yeniden dönmek istemediği ve Galatasaray'da mutlu olduğu belirtildi. İngiliz basınında yer alan haberlerde Ndiaye'nin Türkiye'de kariyerine devam etmek istediği iddia edildi. 
 

Galatasaray Haberleri: Ndiaye, Galatasaray'dan ayrılacak mı?


Galatasaray'ın 7,5 milyon euro karşılığında Osmanlıspor'dan transfer ettiği ve 1 yıl sonra 16 milyon euroya Stoke City'ye sattığı Ndiaye'nin gelecek sezon takımda kalmak istediği iddia edildi. İngiliz kulübüne geri dönmek istemeyen senegalli futbolcunun sarı kırmızılı takımda kalmak için elinden gelen her fedakarlığı yapmaya hazır olduğu öne sürüldü. 

STOKE TARAFTARI GERİ DÖNMESİNİ İSTİYOR
Öte yandan Stoke City taraftarları ise Ndiaye'nin takıma dönmesini istiyor. Sosyal medyadan paylaşımlar yapan taraftarlar, kulübün mutlaka Senegalli futbolcuyu yeniden kadroya dahil etmelerini isteyerek şu yorumlarda bulundu.

Rob Salt: "Geri dönmek istemiyorsa satın gitsin."

Chris: "Ndiaye geri dönmeli. Eğer bu takımda oynamak istemiyorsa o zaman 23 yaş altı takımına gönderin."

Jamie: "Ndiaye geri dönmeli. Devam eden sözleşmesi var. 1 aylığına onu 23 yaş altı takımına gönerin. Geldiği zaman takımın en iyi oyuncularından biriydi. Küçük bir gözdağı ile performansını yukarıları çekecektir."

James: "Sözleşmesi bitene kadar Ndiaye'yi kiralık vermeye devam mı edeceğiz? Eğer Ndiaye oynamak istemiyorsa o zaman ondan iyi para kazanılmak zorunda. Aksi takdirde hata yapılır."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!