comScore

Galatasaray Galatasaray

Ndiaye, Galatasaray'daki alacağından vazgeçti! Transferde son dakika

29 Ocak 2018, Pazartesi 00:32
Ndiaye, Galatasaray'daki alacağından vazgeçti! Transferde son dakika

Badou Ndiaye, Stoke City'e transfer olmak için atağa kalktı. Galatasaray ile İngiliz ekibi arasındaki pazarlığa dahil olan yıldız oyuncu, sürpriz bir adım attı.

FutbolArena - Galatasaray ve Stoke City arasındaki Badou Ndiaye pazarlığında sıcak saatler yaşanıyor. Taraflar anlaşma noktasına gelirken, yıldız futbolcu alacaklarından vazgeçti. Galatasaray Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!
 

Ndiaye - Stoke City transferinde son durum


Ndiaye için 16 milyon euro teklif eden Stoke City, Galatasaray'ın 18 milyon euroluk talebi üzerine transferi bitme noktasına getiren adımı attı. Stoke City, teklifine 1 milyon euroluk bonus ekledi.

ALACAKLARINDAN VAZGEÇTİ
İngiltere'ye gitmek isteyen Ndiaye de, transferin gerçekleşmesi adına Galatasaray Kulübünden alacağı 1.1 milyon euroluk alacağından vazgeçti. Transferin artık kısa sürede bitmesi ve imzaların atılması bekleniyor.

FATİH TERİM'DEN EKONOMİK SEBEPLERE VURGU

Kamp kadrosundan çıkarılan Ndiaye ile ilgili olarak konuşan Fatih Terim, “Ndiaye elbette ki iyi bir oyuncu. Bizim de beğendiğimiz bir isim. İtirazımız yok. Ama dünkü konuşmamızda gelişen olaylardan dolayı konsantre olamayacağını ifade etti ve ben de hak verdim. Yoksa futbolculuğuna söyleyecek bir şey yok. Transferin bitmesine 3, 4 gün var. Birkaç aylık almamış 23 kişi var. Yönetimlerimizin çabalarını görüyorum ödeme yapmak için." demişti.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)