comScore

Galatasaray Galatasaray

Nainggolan Cagliari'de! Başkan resmen açıkladı

01 Ağustos 2019, Perşembe 20:22
Nainggolan Cagliari'de! Başkan resmen açıkladı

Transfer döneminde Galatasaray'la ismi anılan Nainggolan, Cagliari ile anlaştı ve başkan tarafından resmen açıklandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Inter ile yollarını ayıran ve bir süredir Galatasaray'la ismi anılan Nainggolan, Cagliari ile anlaştı. Cagliari Başkanı Tommaso Giulini, Nainggolan ile anlaştıklarını doğruladı. 

Cagliari Başkanı Tommaso Giulini, Inter kulübünü ziyaret etti ve Nainggolan ile anlaştıklarını doğruladı. Giulini, "Nainggolan ile anlaştık. Aksi takdirde burada olmazdım." dedi. 
Radja Nainggolan, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklama ile Roma'da forma giydiği dönemde Sportif Direktör Monchi'nin kendisini Türkiye'ye göndermek istediğini ifade etmişti.

NAINGGOLAN: "INTER'E HATA YAPTIĞINI GÖSTERECEĞİM"

"Cagliari'ye döndüğüm için mutluyum. Kolay bir tercih olmadı. Şimdi başka önceliklerim var. Benim gitmemi isteyen Inter'e ne kadar hatalı verdiklerini göstereceğim

"BENİ TÜRKİYE'YE GÖNDERMEK İSTEDİLER"

''Monchi ile anlaşmazlık yaşadık. Bana karşı davranışları iyi değildi. Elbette benim de hatalarım oldu ama ayrılmak gerekiyorsa bunu benim yüzüme söylemelisiniz. Bunun yerine beni kulüplere önerdiler. Hiçbir şeyden haberim olmadığı halde beni Türkiye'ye göndermek istediler. Bu beni zıvanadan çıkardı. Kulüpte kalsaydım kesinlikle savaş çıkacaktı.''

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!