comScore

Galatasaray Galatasaray

Nagatomo'dan Galatasaray ve transfer açıklaması

17 Haziran 2018, Pazar 14:36
Nagatomo'dan Galatasaray ve transfer açıklaması

Galatasaray'ın bonservisini almak için çalışmalarını sürdürdüğü Yuto Nagatomo transferiyle ilgili konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın yeni sezonda bondervisini almak için Inter ile görüşmelerini sürdürdüğü Yuto Nagatomo, Dünya Kupası için Milli takımla birlikte Rusya'da bulunurken  burada Japon basınına geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 


Galatasaray'ın Nagatomo transferinde son dakika haberleri


Şu anda Dünya Kupası'na odaklandığını söyleyen Japon futbolcu Nagatomo, transferiyle ilgili görüşmelerde yer almadığını ve gelişmeleri basından takip ettiğini söyledi. 

Nagatomo yaptığı açıklamada, "Transfer haberlerini ben de basından takip ediyorum. Şu ana kadar görüşmelerde yer almadım. Anlaşıldı ve anlaşılmadı yönünde farklı haberler çıktı. Ben şimdiye dek henüz yorum yapmadım. Çünkü sadece Dünya Kupası'nda odaklanmış durumdayım."  ifadelerini kullandı. 
 

Galatasaray Transferleri: Nagatomo, Galatasaray ile anlaştı mı?


İtalyan basınında yer alan haberlere göre Galatasaray ile Inter arasındaki görüşmeler sürüyor. İtalyan ekibinin, Yuto Nagatomo için 5 milyon Euro bonservis bedeli istediği, sarı kırmızılıların ise 3 milyon Euro'dan fazla veremediği belirtildi. Haberde, Türk basınında nalaşmanın yapıldığı yönünde haberler çıktığını ancak şu ana kadar böyle bir anlaşmanın olmadığı vurgulandı. 
31 yaşındaki futbolcu, Galatasaray'd aligde 15 maça çıktı ve 3 asist yaptı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)