comScore

Galatasaray Galatasaray

Nagatomo, Luyindama, Alper Potuk ve Sadık Çiftpınar kadro dışı!

04 Şubat 2020, Salı 19:03
Nagatomo, Luyindama, Alper Potuk ve Sadık Çiftpınar kadro dışı!

Süper Lig takımlarının resmi kadroları açıklandı. Fenerbahçe'de Alper Potuk ile Sadık Çiftpınar, Galatasaray'da ise Nagatomo ve Luyindama, TFF'ye bildirilen listede yer almadılar.

FutbolArena - Türkiye Futbol Federasyonu, 2019-2020 Sezonu Süper Lig ve TFF 1. Lig'de mücadele eden kulüplerin İkinci Transfer Tescil Dönemi sonrası; forma numarası bilgilerini de içeren, Resmi A Takım Oyuncu Listeleri resmi siteden yayınladı. Fenerbahçe'de Alper Potuk ile Sadık Çiftpınar, Galatasaray'da ise Yuto Nagatomo ve Christian Luyindama, TFF'ye bildirilen listede yer almadılar.
 

Galatasaray ve Fenerbahçe'de kadroda olmayan futbolcular


Fenerbahçe'de ara transfer döneminde yolların ayrılması beklenen ancak takımda kalan Alper Potuk, Türkiye Futbol Federasyonu'na bildirilen resmi kadroda yer almadı. Aynı zamanda sakatlığı nedeniyle sezonu kapan Sadık Çiftpınar, Fenerbahçe tarafından TFF'ye bildirilmedi. Mehmet Ekici ise sarı lacivertli kulübün resmi kadrosunda yer aldı.

NAGATOMO VE LUYİNDAMA KADRODA YOK
Galatasaray'da ise tedavisi devam eden ve sezon sonu iyileşmesi beklenen Christian Luyindama'nın yanı sıra Japon sol bek Yuto Nagatomo, Galatasaray'ın TFF'ye bildirdiği listede yer almadı.

Galatasaray yönetimi, kadrodaki yabancı sayısını 14'e düşürmek için Yuto Nagatomo ve Christian Luyindama'yı takım dışında bıraktı. İki futbolcunun sözleşmelerinin askıya alındığı bildirildi. Nagatomo'nun transfer döneminin devam ettiği ülkelerden birine transfer olması bekleniyor.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!