comScore

Galatasaray Galatasaray

Mutlu Aksu Doğan kimdir, kaç yaşında? Mutlu Aksu Doğan transfermarkt

09 Ağustos 2018, Perşembe 16:16
Mutlu Aksu Doğan kimdir, kaç yaşında? Mutlu Aksu Doğan transfermarkt

Mutlu Aksu Doğan kimdir? Mutlu Aksu Doğan kaç yaşında? Mutlu Aksu Doğan nasıl bir futbolcu? Mutlu Aksu Doğan transfermarkt değeri ne kadar? Mutlu Aksu Doğan nerede oynuyor? Mutlu Aksu Doğan hangi mevkide forma giyiyor gibi merak edilen soruların yanıtları haberimizde.

Mutlu Aksu Doğan kimdir? Mutlu Aksu Doğan kaç yaşında? Mutlu Aksu Doğan nereli? Mutlu Aksu Doğan nerede oynuyor? Mutlu Aksu Doğan transfermarkt, Mutlu Aksu Doğan Instagram hesabı var mı? Mutlu Aksu Doğan hangi mevkide oynuyor ve Mutlu Aksu Doğan nasıl bir oyuncu gibi merak edilen soruların yanıtlarını haberimizde sizler için hazırladık. Galatasaray'ın profesyonel sözleşme imzaladığı Mutlu Aksu Doğan kim?
 

Mutlu Aksu Doğan transfermarkt değeri ne kadar? Mutlu Aksu Doğan nerede oynuyor?


Galatasaray'da altyapıda forma giyen Mutlu Aksu Doğan ile profesyonel sözleşme imzalandı. Peki Mutlu Aksu Doğan kim ve nasıl bir futbolcu? Çanakkale doğumlu olan Mutlu Aksu Doğan 18 yaşında ve ofansif orta saha oyuncusu olarak görev yapıyor. Galatasaray'ın geçtiğimiz sezon Altınordu altyapısından transfer ettiği Mutlu Aksu Doğan, Milli Takımlarda da forma giyiyor. 18 yaşındaki Mutlu Aksu Doğan, Türkiye U18 Milli Takımında forma giyiyor. 

FutbolArena akşam haberleri turu (26 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.