comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Yumlu'ya Galatasaray maçında hakemden: "İndir elini"

27 Şubat 2018, Salı 21:33
Mustafa Yumlu'ya Galatasaray maçında hakemden:

Akhisarspor - Galatasaray maçının ilk yarısında Mustafa Yumlu'nun sarı kart gördüğü pozisyonda hakem Yaşar Kemal Uğurlu ile yaşadığı diyaloğu dikkat çekti. 

FutbolArena - Akhisarspor - Galatasaray Ziraat Türkiye Kupası maçının ilk yarısının sonlarına doğru gergin anlar yaşandı. Özellikle devrenin sonlarına doğru hakem Yaşar Kemal Uğurlu'nun kararlarına iki takımdan da tepki gelirken, Mustafa Yumlu ile hakem arasında korner bayrağına yakın yerde olan diyalog ise dikkat çekti. 


Akhisarspor - Galatasaray Ziraat Türkiye Kupası maç haberleri


Akhisarspor - Galatasaray maçının ilk yarısında Sinan Gümüş'ün saha içinde tutmak istediği top için Mustafa Yumlu "dışarı çıktığı yönünde." itirazlarda bulundu. Ancak maçın hakemi Yaşar Kemal Uğurlu Sinan Gümüş'ün topu dışarı çıkmadan saha içinde tuttuğunu söyledi ve devam kararı verdi. 

MUSTAFA YUMLU İTİRAZ EDİNCE SARI KART GÖRDÜ
Mustafa Yumlu ise pozisyonun devamında hakem Yaşar Kemal Uğurlu'nun yanına giderek itirazın şiddetini arttırdı. Yaşar Kemal Uğurlu ile Mustafa Yumlu'nun kendisiyle konuşurken elini indirmesini söyledi. Mustafa Yumlu ise itirazlarını devam ettirince sarı kartla cezalandırıldı. 

Ziraat Türkiye Kupası Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"