comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'in sağlık sorunu (Mustafa Cengiz iyi mi?)

01 Mayıs 2020, Cuma 23:12
Mustafa Cengiz'in sağlık sorunu (Mustafa Cengiz iyi mi?)

Hastanede tedavi altına alınan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in sağlık durumu FutbolArena TV'de masaya yatırıldı.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in halsizlik şikayetiyle hastaneye kaldırılması sarı kırmızılı camiayı korkuttu. Hürriyet Gazetesi'nden Ali Naci Küçük, midesiyle alakalı sağlık problemi yaşadığı öğrenilen Mustafa Cengiz'in son durumu FutbolArena TV'de aktardı.
 

Mustafa Cengiz'in sağlık durumu


Ali Naci Küçük açıklamasında, "Mustafa Cengiz dün öğle saatlerinde yaşadığı halsizlik ve kilo kaybı nedeniyle tedavi altına alındı. Midesiyle alakalı bir sağlık problemi var. Pazartesi gününe kadar tedavi altında tutulacak. Pazartesi günü önemli testlerden geçecek." ifadelerini kullandı.

"ALTERNATİF TARİHE GÖRE PROGRAM YAPILDI"
Fatih Terim'in planlarına değinen Küçük, "Futbolcularla yapılan toplantıda alternatif tarihe göre program yapıldı. Ancak Fatih Terim resmi bir tarih gelmeden çok fazla start vermeyi düşünmüyor. Bazı futbolcular bireysel olarak tesislerde antrenmanlara başladı. 12 Haziran tarihi fazla konuşulmaya başlandı. Fatih hoca lig başlamadan önce 4 haftalık bir programın yeterli olacağı görüşünde." diye konuştu.

ÜMİT DAVALA VE HASAN ŞAŞ AYRILACAK MI?

Hasan Şaş ve Ümit Davala'nın teknik ekipten ayrılacağı iddialarını yorumlayan Ali Naci Küçük, "utbolcularla yapılan telekonferans toplantısında bir tek Ümit Davala ile Hasan Şaş yoktu. Bundan dolayı iddialar ortaya çıktı. Abdurrahim Albayrak açıklama yaptı tabi ama sonuçta Fatih hocanın ekibi." dedi.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"