comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'in sağlık durumu nasıl? Son gelişmeler

05 Mayıs 2020, Salı 03:12
Mustafa Cengiz'in sağlık durumu nasıl? Son gelişmeler

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in sağlık durumuyla ilgili son gelişmeleri, Ali Naci Küçük FutbolArenaTV canlı yayında aktardı. 

FutbolArena - Geçtiğimiz günlerde halsizlik ve kilo kaybı şikayetleri nedeniyle hastaneye kaldırılan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in sağlık durumu nasıl? 


Galatasaray Haberleri: Mustafa Cengiz'in sağlık durumu nasıl?


Pazartesi günü hastanede kendisine geniş kapsamlı tetkikler yapılan Mustafa Cengiz'in sağlık durumuyla ilgili son gelişmeleri Hürriyet Muhabiri Ali Naci Küçük, FutbolArenaTV canlı yayınında aktardı. 

Ali Naci Küçük, "Bildiğiniz üzere halsizlik ve kilo kaybı şikayetleri nedeniyle Mustafa Cengiz hastaneye kaldırılmıştı. İnşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur. Aslında bu konuda gerekli bilgilendirmeyi kulübün yapması daha doğru ve etik olur. Mustafa Cengiz'e Pazartesi günü geniş kapsamlı tetkikler yapıldı. Salı günü tekrar ailesiyle birlikte hastaneye gidecek. Tedavisiyle alakalı bir görüşme yapılacak. Detaylı bilgilendirmeyi kulüp zaten yapacaktır." ifadelerini kullandı. 
30 NİSAN'DA GALATASARAY'IN AÇIKLAMASI

Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz, halsizlik ve kilo kaybı şikâyeti nedeniyle bugün hastaneye yatırılmıştır. Gerekli tahlil ve tetkiklerin yapılmasının ardından rahatsızlığının koronavirüs ile alakalı olmadığı tespit edilmiştir. Şu ana kadar kendisine iki ünite kan verilmiş olup, tedavisine hastanede devam edilmesine karar verilmiştir.Başkanımızın teşhis ve tedavi süreciyle ilgili gelişmeler gerektiğinde kamuoyuyla paylaşılacaktır. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.


Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!