comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'in koronavirüs testi sonuçlandı

26 Mart 2020, Perşembe 11:06
Mustafa Cengiz'in koronavirüs testi sonuçlandı

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in koronavirüs testinin sonucu açıklandı.

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim ile birlikte 2. Başkan Abdurrahim Albayrak'ın koronavirüs salgınına yakalanmasının ardından Başkan Mustafa Cengiz'e de test yapılmıştı. Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada Cengiz'in koronavirüs testinin negatif çıktığı açıklandı.

Galatasaray'dan yapılan açıklamada, "Başkanımız Mustafa Cengiz, ailesi ve yakın çevresine yapılan covid19 testleri negatif çıkmıştır." ifadeleri kullanıldı.
MUSTAFA CENGİZ'DEN KORONAVİRÜS AÇIKLAMASI

"Abdurrahim Albayrak'ın eşiyle birlikte oğlu Hikmet Bey de şu anda karantinada. Onun da sonuçları pozitif çıktı. Yusuf Bey'in de test sonuçları gelecek. Hocamızın sağlığı çok iyi. Kendisiyle görüştüm, maşallah gayet iyi. Sevenleri sevinsin, rakipler biraz daha çalışsın. Ben de hiçbir belirti yok. Arada öksürürsem yanlış anlamayın. Bilinen belirtilerin hiçbiri yok. Test yapıldı ve sonuçlarını bekliyoruz. Eğer koronavirüsü gelirse bunu bir şekilde geçireceğiz. Biz devletimizin talimatlarına tamamen uyacağız. Galatasaray olarak da nöbetçi departmanlar hariç tüm departmanları evde çalışmaya sevk ettik. Bu salgından kaçış mümkün görünmüyor. Önemli olan devletin bütün uyarılarına uymak."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)