comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'in canlı yayınına Rıdvan Dilmen bağlandı!

03 Şubat 2020, Pazartesi 21:10
Mustafa Cengiz'in canlı yayınına Rıdvan Dilmen bağlandı!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in konuk olduğu beIN Sports canlı yayınına Rıdvan Dilmen'in telefonla bağlandığı an damga vurdu. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in beIN Sports'a konuk olduğu programa canlı yayında bağlanan Rıdvan Dilmen, 6 Ağustos akşamı NTV'de TFF Başkanı Nihat Özdemir'in katıldığı programla ilgili sözlerinin yanlış aktarıldığına serzenişte bulundu. 


Mustafa Cengiz Rıdvan Dilmen beIN Sports canlı yayın


beIN Sports canlı yayına bağlanan Rıdvan Dilmen, "Hassas bir dönemden geçiyoruz, 6 Ağustos akşamı Nihat beyle program yaparken; "Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray da aşarsa limiti gözünün yaşına bakmam dedi. Güntekin senin için de üzgünüm, keşke dersine çalışsaydın. Ben koskoca Galatasaray camiasına kasıtlı soru sormuş gibi göründüm ama öyle değil. dedi. 

MUSTAFA CENGIZ: "BİZ BURADA FENERBAHÇE ÖZELİNDE SORMADIK"
Bunun üzerine Mustafa Cengiz de konuşurken, "Rıdvan hoca belli ki programın akışını tam izlememiş. Biz burada Fenerbahçe özelinde değil, genel olarak soruyoruz. Fenerbahçe'ye de sormuyoruz. TFF'ye soruyoruz. Bursaspor ve Eskişehirspor'un puanı niye silindi? Konu tek kulüp değil." diye konuştu. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)