comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'e Fenerbahçe ve Beşiktaş göndermedi! 'Kedi gibisiniz'

23 Mart 2019, Cumartesi 14:44
Mustafa Cengiz'e Fenerbahçe ve Beşiktaş göndermedi! 'Kedi gibisiniz'

Galatasaray'ın eski başkan adaylarından Ozan Korkut, genel kurulda Mustafa Cengiz'e yönelik sert eleştirilerde bulundu.

FutbolArena - Galatasaray'da yıllık olağan genel kurulda söz alan eski başkan adaylarından Ozan Korkut, kürsüde yaptığı konuşmayla Mustafa Cengiz'i hedef aldı. Ozan Korkut'un sözleri sonrası genel kurulda gerginlik arttı Galatasaray genel kurulundan son dakika haberleri burada. 
 

Galatasaray Haberleri: Ozan Korkut'tan Mustafa Cengiz'e eleştiri


Galatasaray Genel Kurulu'nda konuşan Ozan Korkut, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın, "Türkiye'de statlarını kendi imkanlarıyla yapan iki kulüp Fenerbahçe ve Beşiktaş'tır" açıklamalarına Mustafa Cengiz'in yanıt vermemesini eleştirdi ve şunları söyledi:

"Galatasaray sistematik bir saldırı altındadır. Trabzonspor'un yöneticileri Galatasaray maçından sonra şehitlerimiz üzerinden açıklama yapıyor. Bizim vatanseverliğimizi sorgulamak hiç kimsenin haddi değildir. Galatasaray, şehitleri yüzünden mezun verememiş bir kulüptür. Fenerbahçe ve Beşiktaş başkanları statlarını kendi imkanlarıyla yaptıklarını, Galatasaray'ın ise devlete yük olduğunu söyledi. İçeride bize karşı aslan olan ama dışarıda kedi gibi davranan başkanımızdan buna cevap yok. 180 derece değişen fikirleriniz, Galatasaray'ın hangi değerleriyle bağdaşıyor? Biz pilav yeriz, döner yeriz ama bu köfteyi yemeyiz."
"TFF BAŞKAN ADAYI OLUN"

Galatasaray'ın eski başkan adaylarından Ozan Korkut, Mustafa Cengiz'e TFF Başkanlığı'na aday olma tavsiyesinde de bulunarak, "TFF Başkanlığı'na aday olun sizi destekleyelim. Sizin onlardan eksiğiniz yok, fazlanız var" dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"