comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den UEFA mesasisi

26 Şubat 2018, Pazartesi 09:26
Mustafa Cengiz'den UEFA mesasisi

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA'ya sunacağı rapor üzerinde yardımcılarıyla birlikte yoğun bir mesai harcıyor.

FutbolArena - Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, başkanlık koltuğunda 1 ayı doldururken UEFA ile yapılacak toplantılar ışığında rapor üzerinde tiziz bir çalışma gerçekleştiriyor.
 

Galatasaray'ın UEFA'ya vereceği rapor


Futbol takımı bir yandan şampiyonluk kovalarken diğer yandan Mustafa Cengiz ve yönetim, UEFA'ya verilecek rapor konusunda gece gündüz çalışıyor.

Fanatik'in haberine göre, başkan olduktan sonra adeta rahat nefes almaya bile vakti olmayan Mustafa Cengiz, Galatasaray'ın tüm branşlarda daha iyi bir konuma gelmesi adına yoğun bir mesai harcarken, ekonomik problemleri de minimuma indermeyi hedefliyor. Cengiz'in, özellikle 9 Mart'ta UEFA'ya sunulacak raporla ilgili olarak kurmaylarıyla hesapları sıkı bir inceleme altına aldığı öğrenildi.
 

Galatasaray, UEFA'dan ceza alacak mı?


Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde fiziki düzenleme yapan Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'na teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette ayrıca Sportif A.Ş. Başkan Vekili Abdurrahim Albayrak, Galatasaray Gayrimenkul Genel Müdürü Mehmet Akif Şener ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye ESKİ Grup Başkan Vekili Kemal Akar yer aldı. Burada açıklamalarda bulunan Mustafa Cengiz, "Öncelikle Florya tesislerimize fiziki düzenlemelerinde çok katkı sunan Bakırköy Belediye Başkanımız Dr. Bülent Kerimoğlu'na çok teşekkür ederiz. Bu ilçede tesisleri bulunan bir kulüp olarak biz de ‘Bakırköy için neler yapabiliriz'i Başkan Kerimoğlu ile paylaştık. Bakırköy ve Florya'ya daha fazla güzellik katmak için elimizden geleni yapmaya hazır olduğumuzu ifade ettik ve kendilerinin görüşlerini aldık" diye konuştu.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.