comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den tepki: 'Biz gerekeni anında yapıyoruz'

30 Haziran 2020, Salı 17:31
Mustafa Cengiz'den tepki: 'Biz gerekeni anında yapıyoruz'

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, yönetime gelen eleştirilere yönetim kurulu toplantısı öncesinde tepki gösterdi.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu üyeleri, Türk Telekom Stadyumu'nda bir araya gelerek yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirdi. Mustafa Cengiz, toplantı öncesinde gündeme dair açıklamalarda bulundu.
 

Mustafa Cengiz'in Galatasaray açıklamaları


Sağlık sorununa değinen Mustafa Cengiz, "Türk halkının dualarıyla buradayım. 3 ağır operasyon geçirdim. Yönetimden hiçbir saat kopmadım. Galatasaray bizim namusumuzdur. Galatasaray asla durmaz, Galatasaray'ın olduğu her yerde şampiyonluk vardır. Taraftarımız ümidini yitirmesin." diye konuştu.

"HAKSIZ SALDIRILAR GÖRÜYORUM"
Muhalif yorumlara tepki gösteren Mustafa Cengiz, "Beni üzen bir konu var. Ben rahatsız olduğum için pek takılmıyorlar ama özellikle ikinci başkana ve yardımcılarıma çok haksız saldırılar yapılıyor. Bizim tam tersine birlik olmamız gereken noktada, hakeme bir şey demediniz gibi laflar ediliyor. Biz gerekeni yapıyoruz. Emin olsunlar gereken anında yapılıyor. İlla demeçle olması gerekmiyor. Bizim bunu sürekli sergilememiz yapılan çalışmamızın marjinal değerini düşürür. Bunu taraftarımız lütfen unutmasın. Algı operasyonlarına, belli muhaliflerin yıpratma çabalarına haksız iştirak yapılması olabilir. Muhalefet ya da bize muhalif olanlar haklı bir eleştiri yaptığında da biz onu düzeltmeye çalışırız. Elimizden geleni yaparız. Yönetim olarak biz buraya iyi niyetle geldik. Ne geleceğe yönelik ne de geçmişten kaynaklanan hiçbir ajandamız yok." çağrısında bulundu.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!