comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den sürpriz Abdurrahim Albayrak ve Burak Elmas hamlesi 

18 Ocak 2018, Perşembe 16:16
Mustafa Cengiz'den sürpriz Abdurrahim Albayrak ve Burak Elmas hamlesi 

Fatih Altaylı, Mustafa Cengiz'in seçimlesi halinde Sportif AŞ yönetim kurulu'na Abdurrahim Albayrak ve Burak Elmas'ı getireceğini iddia etti.

FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü 20 Ocak Cumartesi günü seçimli kongre gerçekleştirecek. Fatih Altaylı, Galatasaray Spor Kulübü başkan adaylarından Mustafa Cengiz'in seçimlesi halinde Sportif AŞ yönetim kurulu'na Abdurrahim Albayrak ve Burak Elmas'ı getireceğini iddia etti.


Mustafa Cengiz'den Abdurrahim Albayrak ve Burak Elmas hamlesi


Galatasaray 20 Ocak Cumartesi günü mecvut yönetimin almış olduğu karar doğrultusunda olağanüstü seçimli kongreye gidiyor. Adaylar ise mevcut başkan Dursun Özbek ve Mustafa Cengiz.

Kongre çalışmalarını sıklaştıran Galatasaray Spor Kulübü başkan adayı Mustafa Cengiz için flaş bir iddia ortaya atıldı. Galatasaray camiasının önde gelen isimlerinden Fatih Altaylı, Mustafa Cengiz'in seçimlesi halinde Sportif AŞ yönetim kurulu'na Abdurrahim Albayrak ve Burak Elmas'ı getireceğini iddia etti.
BURAK ELMAS'TAN AÇIKLAMA!

Burak Elmas ise kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Sayın Mustafa Cengiz'e bu zor yolculukta ve sonrasında her türlü desteği vereceğimi söylemiştim. Teveccüh edip vereceği her türlü görev için sözüm geçerlidir..Biz Galatasaraylıyız ve hep buradayız." ifadelerini kullandı.   


Galatasaray başkan adayı Mustafa Cengiz'in projeleri


Galatasaray'da 20 Ocak günü yapılacak olağanüstü seçimli kongrede adaylığını açıklayan Mustafa Cengiz TRT Spor'a konuştu. İşte Musfata Cengiz'in açıklamaları:

''ŞAMPİYON OLSAK DAHİ SEÇİME GİDECEĞİM''

''Florya ve Riva satıldı ama borç aynı kaldı. Galatasaray Mayıs 2018'de şampiyon da olsa seçilmem halinde yeniden seçime gidecem. Benim aday olma amacım borç yönetimi ve gelirleri arttırmak.''

''ÜNAL AYSAL İLE HER GÜN GÖRÜŞÜYORUZ''

"Ünal Aysal ile neredeyse her hafta görüşüyoruz. Desteği olsun olmasın; herhangi birinin desteğiyle yola çıkmak da doğru olmayabilir. Ben onun adına konuşamam.''

''GALATASARAY KADROSUNDA 2 DÜNYA YILDIZI BULUNDURMALI''

''Galatasaray en az 2 dünya yıldızını kadrosunda bulundurmalı. Ben forma satmalıyım. Tribünleri doldurmalıyım. De Jong ile bu işler olmaz. Belhanda, De Jong ve Donk bu üçünün toplam maliyeti 21 milyon Euro. Bu paraya Robben, Ibrahimovic gibi isimler getirilebilir. Galatasaray dünya takımıdır, büyük takımlar takımında en az 2 dünya yıldızı bulundurmak zorundadır.''

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)