comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den sert açıklama! 'Parçalaya parçalaya'

07 Eylül 2019, Cumartesi 13:55
Mustafa Cengiz'den sert açıklama! 'Parçalaya parçalaya'

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fatih Terim'e verilen cezayla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fatih Terim'e verilen 4 maçlık cezayla ilgili bir kez daha konuştu. Sarı kırmızılı kulübün başkanı yaptığı açıklamada, "Biz Galatasaray olarak duruşumuzdan vazgeçmeyeceğiz. Aslan bir kükrerse düşmanları kendi seli içerisinde boğulup gider. Bariyerleri parçalaya parçalaya yolumuza devam edeceğiz." dedi. 

"TÜM SİNSİ PLANLARA RAĞMEN ŞAMPİYON OLACAĞIZ"
"Kulübümüze, yönetimimize ve hocamıza karşı kurulan bütün şer odaklarına rağmen Galatasaray şampiyonluk yürüyüşüne devam edecektir. Ellerinden ne geliyorsa artlarına koymasınlar. Bizim kimi kastettiğimiz çok açık. TFF'nin bize ulaştırdğı gerekçeli kararında Fatih Hocamızın verdiği tepkinin tamamen TFF'ye yönelik algılanmasını hayretle gördük. Oysa hocamızın tepkisi genel bir tepkiydi. Biz Galatasaray'a karşı organize ve dezorganize kurulan tüm sinsi planlara karşı Mayıs ayında tekrar ipi göğüsleyeceğiz."

"ŞER ODAKLARI ELLERİNDEN GELENİ YAPSIN, MAYISLAR BİZİM"

"Biz Galatasaray olarak bu duruşumuzdan vazgeçmeyeceğiz. Aslan bir kükrerse düşmanları kendi seli içerisinde boğulup gider. Galatasaray demokratik taleplerini her zaman dile getirecektir. TFF'den 19:05 ile ilgili yapılan açıklama yetersizdir. Biz gereken açıklamanın yapılmasını şiddetle bekliyoruz. Mayıslar bizim, şer odakları ellerinden geleni yapsınlar. Galatasaray'ın 5. yıldıza yürüyüşünü hiç kimse engelleyemeyecek."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)