comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den Riva-Florya projesi hakkında açıklama

23 Eylül 2019, Pazartesi 18:05
Mustafa Cengiz'den Riva-Florya projesi hakkında açıklama

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, basına kapalı olarak gerçekleştirilen Olağanüstü Divan Kurulu öncesi açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Riva-Florya projesini karara bağlama adına beIN Sports'a açıklamalarda bulundu. 

"GALATASARAY'IN HER ŞEYİ KAP'TA BELGELİ"
“Galatasaray'ın her şeyi meydanda. KAP'ta her şeyi belgeli. Gizli saklı bir şeyi yok” 

"RİVA ARAZİSİ HAKKINDA"

Riva arazisi Dursun Özbek'in zamanında, Florya Mustafa Cengiz'in zamanında diye haber geçilmiş. Böyle bir şey yok. Her ikisi de Dursun Özbek zamanında tek bir protokol ile yapıldı. Biz de tam tersine ayırın dedik, o olmadı. Divan kurulu üyelerimize de durumu anlatacağız. Bir çözüme ulaşmaya çalışacağız, hem Galatasaray'a hem de devletin hayrına. Milyar dolarlık arazimizi, aynı statta olduğu gibi elimizdeki aktifi verdik. Henüz elimize geçen net bir şey de yok. Açıklayacağız bunları ayak üstü detay veremem, rakam rakam açık ve net şekilde. Galatasaray'ın her şeyi meydanda. KAP'ta her şeyi belgeli. Gizli saklı bir şeyi yok. Onu da özellikle belirteyim.

Öte yandan Galatasaray Kulübü'nde basına kapalı olarak gerçekleştirilen Olağanüstü Divan Kurulu toplantısı Dedeman Oteli'nde başladı ve 1 saati geride kaldı. Toplantıda özellikle Emlak Konut'un sözleşmeyi feshetmek adına görüşmelerin başlandığını duyurduğu Riva ve Florya arazilerinin durumunun konuşulduğu öğrenildi

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)