comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den rakiplere gönderme! 'Yel kayadan toz alır'

27 Kasım 2019, Çarşamba 15:57
Mustafa Cengiz'den rakiplere gönderme! 'Yel kayadan toz alır'

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, takımın durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Şampiyonlar Ligi'nde Club Brugge ile berabere kalan Galatasaray'da Başkan Mustafa Cengiz açıklamalarda bulundu. Sarı kırmızılı kulübün başkanı, takımın ligdeki ve Avrupa'daki durumuyla ilgili konuştu.

"ALTIN YERE DÜŞMEKLE DEĞER KAYBETMEZ"
"Galatasaray şu anda liderden 1,5 maçlık puan kadar geride. Galatasaray şampiyonluğun her zaman en büyük adayıdır. Hedeflerimizden en ufak bir sapma yok. Takılabiliriz, engellere çarpabiliriz, fiziki koşullar olabilir ancak Galatasaray'ın olduğu yerde şampiyonluk vardır. Biz bunu her zaman gösterdik, göstermeye de devam ediyoruz. Altın, yere düşmekle değerini yitirmez. Şampiyonlar Ligi'ndeki toplam galibiyet sayımız, diğer takımlarımızın toplam galibiyetinden daha fazladır. Galatasaray'ın son saniyede şanssızlıkla yediği goller Galatasaray'ın değerini azaltmaz. Yel, kayadan toz alır."

"FALCAO'YU JUVENTUS DA İSTEMİŞ"

"Falcao'nun bize geldiği zaman sakatlığı yoktu diyorum. Sakat adam o zeminde oynayabilir mi? Kolay değil bu işler. Adam idmana herkesen önce geliyor, sonra gidiyor. Millet hakikaten inanmıyor. Ben bilmiyordum, Juventus bile istemiş."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!