comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den Omar Elabdellaoui sözleri: "Umut kesilmemeli"

01 Ocak 2021, Cuma 16:59
Mustafa Cengiz'den Omar Elabdellaoui sözleri:

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Norveçli futbolcu Omar Elabdellaoui'nin moralinin iyi olduğunu belirtti.

FutbolArena - Galatasaray'ın Norveçli futbolcusu Omar Elabdellaoui, yeni yıl kutlaması sırasında elindeki havai fişeğin patlaması sonucu yaralanmıştı. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcısı Kaan Kançal, Elabdellaoui'yi kaldığı hastanede ziyaret etti.

"BU ÜZÜCÜ OLAYI 2020 YILINA HAVALE EDELİM"
"Yeni yıl Abdurrahim Beyin ifade ettiği gibi geçen yılda kalmış bir olay olsun. Bunu biz 2021'e değil de berbat geçen 2020'ye havale edelim. Morali iyi. Şahsen görüştüm. Tabii ki bir darbe almış, çocukları yanında yok. Biraz çocukları koruma amaçlı olmuş. Beni şaşırtan bu tip maddelerin peynir ekmek gibi satılması biraz düşündürüyor. Bu konuda devletimizin gereken önlemleri alacağına inanıyorum. Ben sağlık diliyorum."

"HASTA YATAKTAYKEN HER ŞEY İKİNCİ PLANDADIR"

"Bize destek veren bütün kulüplere, bütün aklı başında olan insanlara teşekkür ederim. Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca'ya destek ve yardımları için teşekkür ediyorum. Bu aşamada çok şey söylemek istemiyorum. Bir Latin atasözü şöyle der, 'Hasta yataktayken her şey ikinci plandadır'. Ben Türk kamuoyu tarafından bu futbolcumuza verilen destek için teşekkür ederim"

"UMUT HİÇBİR ZAMAN KESİLMEMELİ"

Norveçli futbolcunun son durumu hakkında sorulan soruya Cengiz, "Göz insanoğlunun en hassas olduğu organlarından birisi. Bununla ilgili çok değerli doktor kardeşlerimiz var. Bunun için konuşmak erken. Ama iyiye doğru gidiş var. Umut hiçbir zaman kesilmemeli. En kötü anda bile umut etmeliyiz. Bir, iki hafta beklememiz gerekiyor sanırım" diye cevap verdi.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"