comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den o isme gönderme "Yatarak milyon euroları alıyor"

10 Ekim 2018, Çarşamba 18:06
Mustafa Cengiz'den o isme gönderme

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Bafetimbi Gomis'in açıklamalarına cevap verdi ve kadrosunda bir futbolcuya da göndermede bulundu.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz,  Divan Kurulu toplantısından çıkış yaparken kapıda basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 


Mustafa Cengiz, Bafetimbi Gomis açıklaması


Bafetimbi Gomis'in "Beni sattılar" açıklamasına cevap veren Cengiz, "Gomis'i zorla göndermedik. Nasıl zorla gönderebiliriz? Köle mi Gomis" dedi ve anlaşmanın herkesin onayı ile gerçekleştiğini ifade etmiş oldu. 

FEGHOULİ GİTMEDİ
Bafetimbi Gomis'in gitmek istemese takımda kalacağını bir örnekle açıklayan Cengiz, Gomis gibi Sofiane Feghouli'ye de Arap kulüplerinden teklif geldiğini açıkladı ve "Feghouli gitmek istemedi" dedi.

"GÖNDERSEM ONU GÖNDERİRİM"

Futbolcuları istedikleri gibi gönderebilecek olsalar, göndermek istediği başka isim olduğunu söyleyen Mustafa Cengiz, "Bir isim var göndersek zorla onu gönderirdik. Halen yatarak milyon euroları alıyor..." dedi. Mustafa Cengiz'in bu ifadeyi Tarık Çamdal için kullandığı öğrenildi. 


Tarık Çamdal'ın sözleşmesi ne zaman bitiyor?


Galatasaray ile 5 yıllık sözleşme imzalayan Tarık Çamdal, bu sezon sarı kırmızılı kulüpten 1.605 milyon euro kazanacak. Tarık Çamdal 5 yıllık kontratını tamamlayacak ve sezon sonunda serbest kalacak. 

Galatasaray ile ilgili haberlere Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.