comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den Ndiaye'ye ''Fatih Terim'e git...''

31 Ocak 2018, Çarşamba 09:26
Mustafa Cengiz'den Ndiaye'ye ''Fatih Terim'e git...''

Galatasaray Spor Kulübü başkanı Mustafa Cengiz ile transferi konusunda kendisi ile görüşmek isteyen Badou Ndiaye, Fatih Terim cevabını aldı. 

FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Stoke City'ye transferi konusunda kendisi ile görüşmek isteyen Senegalli orta saha oyuncusu Badou Ndiaye'ye Fatih Terim'in kapısını gösterdi.


Mustafa Cengiz'den Badou Ndiaye'ye Fatih Terim cevabı


Galatasaray Spor Kulübü başkanı Mustafa Cengiz ile transferi konusunda görüşmek isteyen Badou Ndiaye, Fatih Terim cevabını aldı. Milliyet Gazetesi'nin haberine göre, İngiltere'ye gitmek istediğini G.Saray'ın 1 numarasına direkt iletmek isteyen Ndiaye, Terim'e yönlendirildi.

Başkan Cengiz, yöneticiler aracılığıyla oyuncuya, "Bu konuda konuşacağınız tek kişi Fatih Terim'dir. Bu karar Fatih hocanındır. Florya'da her türlü konuda yetki Fatih hocanındır. Bu yüzden benimle konuşmanızın anlamı yok" dedi.


Galatasaray'a Badou Ndiaye'den gelecek para


İngiliz kulübünden yapılacak ödeme ile Galatasaraylı futbolcuların tüm alacakları hesaplarına yatırılacak.
Ve Galatasaray Kulübü, 31 Ocak 2018, yani yarın UEFA'ya göndermesi gerektiği borçsuzluk kağıdı için de futbolcularından imza alacak. UEFA'ya gerekli belgeler gönderilerek, Galatasaray adına olası bir sorun da ortadan kalkmış olacak.
 

Badou Ndiaye'nin Galatasaray kariyer performansı


Sezon başından beri Galatasaray forması ile 16 karşılaşmada 1.385 dakika süre alan Badou Ndiaye bu süreçte takımı adına 1 gol, 2 asistlik performans sergiledi. Ndiaye sezon başında Osmanlıspor'dan bonuslarla birlikte 9 milyon Euro'ya transfer olmuştu. Ndiaye'nin Stoke City ekibine gitmesi sonucunda Galatasaray'ın Osmanlıspor'a ödemesi gereken 1,5 milyon Euro bonuslar da ortadan kalkmış olacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"