comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den kamuoyuna yanıt: "Galatasaray geçen hafta şampiyondu"

13 Mayıs 2019, Pazartesi 00:09
Mustafa Cengiz'den kamuoyuna yanıt:

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Rizespor maçının ardından hakem kararlarıyla ilgili kamuoyundaki tepkiler üzeine konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Liv Hospital'de Emre Akbaba'yı ziyaret ettikten sonra gündeme dair açıklamalarda bulundu..

"GALATASARAY GEÇEN HAFTA ŞAMPİYONDU"
Sezon başından bu yana Galatasaray aleyhine yapılan hataları artı ve eksi ile topladığınızda çok büyük fark eder. Eğer hakem hatalarını uluslararası bir VAR heyetine inceletsydik Galatasaray geçen hafta şampiyonluğunu ilan etmiş ve kutluyordu. Bunu yapmasınlar, ben yapmamalarını tavsiye ediyorum.  Tekrar söylüyorum, Türk halkını, ortamı gerici, birbirine düşürücü, kavga ettirecek asılsız söylemlerden kaçınmalarını rica ediyorum.

"KENDİNİZE HATA YAPILDIĞINDA NASIL AYAĞA KALKIYORSANIZ, BAŞKASI İÇİN YAPILDIĞINDA DA KALKMALISINIZ"

Kendinize hata yapıldığında nasıl ayağa kalkıyorsanız, başkası için yapıldığında da kalkmalısınız.  Hatalar bizim için de, onlar için de var. Bizim lehimize de, aleyhimize de hatalar vardır. Ancak onları kumpas olarak görmek ve gelecek maçları için kendine alan, yer temin etmeye çalışmak bence sağlıklı, Türk ulusu lehine bir tutum değildir.

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.