comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den Galatasaray taraftarlarına teşekkür

01 Şubat 2018, Perşembe 12:33
Mustafa Cengiz'den Galatasaray taraftarlarına teşekkür

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kulübün genel kurul üyelerine başkan seçtikleri için teşekkür etti. Cengiz ayrıca, sarı-kırmızılı taraftarların 'Yellow Friday' kampanyasına gösterdiğini ilgi için de teşekkürlerini iletti

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kulüp üyeleri ve 'Yellow Friday' organizasyonuna ilgi için taraftarlara teşekkür etti.

Sarı-kırmızılıların resmi internet sitesinden Başkan Mustafa Cengiz imzalı yazı şöyle:
 

Mustafa Cengiz'in kongre üyeleri ve taraftarlara mesajı


"Genel Kurul'un iradesiyle Galatasaray Spor Kulübü'nün 37. Başkanı olma şerefine eriştim. Büyük Galatasaray Ailesi'ne, ben ve yönetim kurulum adına bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.
Galatasaray Ailesi'nin seçilen bir temsilcisi olarak, başkanlığımın ardından gerek sosyal medyada, gerek tribünde, gerek sokakta kenetlenen camiayı görmek beni çok onurlandırdı. Bu kenetlenmenin en müthiş örneğini geçtiğimiz hafta değerli Galatasaray taraftarınca başlatılan #YellowFriday kampanyasında sadece Türkiye'ye değil tüm dünyaya gösterdik. 30 milyon taraftarı, dünyada 100 milyon sempatizanı olan Galatasaray Ailesi; el ele, omuz omuza verip mazimizde daima yer alacak eşine az rastlanır bir gurur tablosunu bizlere yaşattı. Öyle bir aile ki, birlik ve beraberlik içinde hareket ettiği zaman sırtının asla yere gelmeyeceğini gözler önüne serdi. İnanıyor ve biliyoruz ki taşın altına elini koymaktan çekinmeyen, az-çok demeden kulübümüze yapmış olduğunuz katkı, geçmişteki zaferlerimizin tekrarlanması ve geliştirilmesi konusunda bize büyük bir ışık tutacak.
Bu nedenle; Galatasaray'ın bir spor kulübünden çok daha öte Türkiye'nin en köklü ve en büyük sivil toplum kuruluşu olduğunu bir kez daha gösteren Galatasaray Ailesi'nin her bireyine tekrar teşekkürlerimi sunuyor, sadece Türkiye'nin değil dünyanın da sayılı markalarından olan Galatasaray'ın özlenen başarılara tekrar ulaşacağına tüm kalbimle inanıyorum."
KONYA'YA GİTMEYECEK

Öte yandan Galatasaray'ın Atiker Konyaspor ile oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında Mustafa Cengiz maça gidip gitmeme konusunda kararını verdi. Galatasaray Kulübü'nde göreve gelmesinin ardından ligde Kayserispor deplasmanına giden başkan Mustafa Cengiz, Konya'ya gitmeyecek

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (25 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.