comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den Galatasaray taraftarlarına mesaj

01 Aralık 2018, Cumartesi 19:40
Mustafa Cengiz'den Galatasaray taraftarlarına mesaj

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fatih Terim'in yardımcılarından Necati Ateş ve eski Galatasaraylı futbolcu Evren Turhan, Beşiktaş derbisi öncesi Türk Telekom Stadı'nda taraftara açık gerçekleştirilen son antrenman sırasında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig 14. haftasında Beşiktaş ile oynanacak olan derbi öncesinde Türk Telekom Stadı'nda son antrenmanını gerçekleştirdi. Sarı kırmızılı taraftarların yoğun olarak ilgi gösterdiği bu antrenmanın taraftar sayısı 40.541 olarak açıklandı. 


Galatasaray'ın Türk Telekom Stadı antrenmanı 


Galatasaray'ın Türk Telekom Stadı'ndaki antrenman sırasında Fatih Terim'in yardımcılarından Necati Ateş, eski Galatasaraylı futbolcu Evren Turan ve Başkan Mustafa Cengiz GS TV'ye konuştu. 

NECATİ ATEŞ
Bu taraftardan sonra bütün mağlubiyetler ve sakatlıklar unutulur. Sahaya 11 kişi çıkacak. Ne kadar eksik olursa olsun herkes Galatasaray formasını giyecek. Başakşehir kaybetti. Beşiktaş derbisinden iyi bir sonuçla dönmek zorundayız. İnşallah Vodafone Park'tan başımız dik bir şekilde çıkacağız. 

EVREN TURHAN

Valla ben hazırım. Fatih hoca formayı versin her an oynayabilirim. Hasan Şaş ve Ümit Davala konuştum. Böyle bir şey yok diyorlar. Tam gaz aldık bu sefer.

MUSTAFA CENGİZ

40 bine yakın taraftar var. Dünyada bir rekor sanırım. Ücret ödeyerek dünyada bir takımın gerçekleştirdiği en yüksek seyirci katkısı var. Bize bedel ödeyerek antrenman seyreden dünyada böyle bir seyirci yok. Hem yönetim ve takım olarak bu taraftara layık olmaya çalışıyoruz. Var olsunlar, sağ olsunlar. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.