comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den futbolculara ödeme sözü

26 Ocak 2018, Cuma 09:47
Mustafa Cengiz'den futbolculara ödeme sözü

Yapılan ani seçim ile birlikte eski başkan Dursun Özbek'i geride bırakarak Galatasaray Spor Kulübü başkanlığına seçilen Mustafa Cengiz mesaisine başladı. 

FutbolArena - Galatasaray'da aniden yapılan seçim ile kulübe başkan olan Mustafa Cengiz ödeme sorununu aşmak için kurmayları ile birlikte yoğun çaba sarfediyor. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da.


Mustafa Cengiz'den futbolculara ödeme sözü


15 gün içerisinde yapılan ani seçim ile birlikte eski başkan Dursun Özbek'i geride bırakarak Galatasaray Spor Kulübü başkanlığına seçilen Mustafa Cengiz mesaisine başladı. Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, futbolculara Dursun Özbek yönetiminden kalan alacakları ödeme sözü verdi. 

''BU SORUNLARI AŞACAĞIZ''
Takıma hitaben bir konuşma yapan başkan Cengiz, "Ben tutamayacağım sözleri vermem. Mali açıdan sorunları aşacağımıza inanıyoruz. 15 gün içinde nakit akışını yönetim kurulundaki arkadaşlarımla çözeceğim. Siz maddi konuları düşünmeyin" ifadelerini kullandı. Öte yandan G.Saray Sportif AŞ yöneticileri Mehmet Dedeoğlu ve Mehmet Özbek de dün istifalarını verdiler.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)