comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den FutbolArena'ya flaş Fatih Terim açıklaması

24 Ocak 2020, Cuma 18:11
Mustafa Cengiz'den FutbolArena'ya flaş Fatih Terim açıklaması

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, düzenlediği basın toplantısında FutbolArena'nın Arda Turan konusundaki sorusuna çarpıcı bir yanıt verdi. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, basın toplantısında FutbolArena Muhabiri ve yorumcusu Aydın Cingöz'ün Arda Turan konusundaki sorusunu yanıtladı. Mustafa Cengiz, kendi döneminde transferin nasıl yapıldığını ve Arda konusunun bu kadar açıktan konuşulmasına anlam veremediğini söyledi. 

"ARDA'NIN MALİ ŞARTLARI DAHİ KONUŞULMADI"
FutbolArena Muhabiri ve Yorumcusu Aydın Cingöz basın toplantısında ilk olarak, "Görüşmede Arda Turan'ın mali şartları masaya geldi mi?" sorusunu yöneltirken, Mustafa Cengiz "Hayır" diye yanıtladı. 

"İLK DEFA BÖYLE BİR YÖNTEM İZLENİYOR"

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Aydın Cingöz'ün, "Transferde gizlilik esaastır. Arda konusunun bu kadar açıktan konuşulması ve Fatih Terim'in yine bu kadar açıkttan istemesi sizi şaşırttı mı?" sorusuna "Transferin nasıl yapıldığını şeklen anlattım. Benim dönemimde 30'a yakın transfer böyle yapıldı. İlk defa böyle bir yol yöntem izleniyor. Ortada bir sözleşme, taslak olarak bize gelmedi. Çok samimi olarak söylüyorum bir anlam veremiyorum." yanıtını verdi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)