comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den Fenerbahçe'ye yanıt! 'Google'a bak öğren'

07 Nisan 2021, Çarşamba 15:21
Mustafa Cengiz'den Fenerbahçe'ye yanıt! 'Google'a bak öğren'

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe'nin 1959 öncesi şampiyonluklarla ilgili talebine yanıt verdi.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe cephesinden gelen 1959 öncesi şampiyonlukları tartışma çağrısına yanıt verdi. Mustafa Cengiz, "Muhatap almam, seviyemiz uygun değil." dedi.

"İKİ GÜNDÜR SUSKUNLAR"
"Herkesin Galatasaraylı olmasını istemem. Çünkü o zaman farkımız olmaz. Biz Antep'te Adana'da biri Fenerbahçeli olunca 'Ya sen nasıl Fenerli oldun?' derdik. Şaka tabi ki. Fenerbahçe'nin başvurunun içeriğinden haberimiz yok. Bir galip geldiler iki gündür suskunlar. Muhatap almam, seviyemiz uygun değil."

"GOOGLE'A BAK VE ÖĞREN"

"'Sen bize hırsız dedin' diyorlar. Ben de baktım nerede demişim. Ben size hırsız demiyorum. Hala 'hırsız dedin' diyor. Yahu demiyorum kardeşim. Demek benim bilmediğim bir şeyler var. İşte eğitim... İki tane tıfıl yönetici. Akıl yaşta değil baştadır. Sen bilmiyorsan Google'a bakacaksın kardeşim. Bak, öğren. Sevgili Fenerbahçe taraftarından özür dilerim. Hepsi benim için değerli ama takımları doğru yönetilmiyor."

"KORKARIM BİR ŞAMPİYONLUKLARI EKSİLECEK"

"Bazı şampiyonluklarımızı himmet, himmet ne demekse. Dua diyorlar. Sen niye kendine dua ettirmiyorsun? Benim kötü adamların duasına ihtiyacım yok. Ben Ali Bey'i ikna mı edeceğim? Kendisine geçmiş olsun mesajımı ilettim. Bugüne kadar 1 tane tarihçi çıkardılar mı? Kendi yazdıkları metinleri tekrar ettiler mi? Ben ettim. Beni ikna edemezler kardeşim. Hatta korkarım bir şampiyonlukları eksilecek."

"ADI BİRLİK AMA BİRLİK YOK"

"Kulüpler Birliği'nde onaylamadığım, onaylayamayacağım kararlar alındı. Bazı takımlar lehine alınıyor. 21 kulübün tam ittifak ettiği şeyler olmalı. Adı birlik. Birlik yok."

"FATİH HOCAMIZLA HİÇBİR PROBLEMİMİZ YOK"

"Fatih Terim ile hiçbir problemimiz yok. Hocamız burayı gördü ve müthiş mutlu."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"