comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den Falcao açıklaması: 'Saklanacak bir şey yok!'

07 Ağustos 2019, Çarşamba 21:23
Mustafa Cengiz'den Falcao açıklaması: 'Saklanacak bir şey yok!'

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, taraftarların merak ettiği Falcao transferiyle birlikte Diagne'nin satışı hakkında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz transfer çalışmaları hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

AKHİSARSPOR MAÇI HAKKINDA
Ben başkanlığa geldim geleli Akhisarspor'la kupa maçı yapıyoruz. İnsanları da sıcak kanlı ve sporsever insanlar. Hak eden kazansın. Hak eden Galatasaray olsun. Bütün temennimiz de o. Eşit mücadele içinde adil mücadele olsun. 

"TRANSFER ÇALIŞMALARI"

Yönetim, teknik kadro ve scout ekibimiz olarak transfer çalışmalarını 1 gün, 1 ayda yapmıyoruz. Aylar içinde yapılan bir çalışma. Biz tabi ki Galatasaray'ın hayrına olacak en uygun çözümü bulmaya çalışıyoruz. Bizim dışımızdaki parametreler var. Olay sadece FFP, kulüp lisanslama parasal değil. Birçok faktör var. Seri de kolay transfer olmadı. 9 futbolcu transfer ettik. İnsanın doğasında hata var. Herkes hata yapabilir. Lütfen, hoşgörü içinde mevcut futbolcularımıza sahip çıkalım. Alacaklarımızı nasıl ısrarla ediyorsak, mevcutlarımızı da koruyalım. İnşallah hayırlısı olur. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Falcao Galatasaray transferi son dakika


Başkan Mustafa Cengiz, "Falcao konusunda saklanacak bir şey yok. Elimizden geleni yapıyoruz. Galatasaray her zaman yürür. Falcao ile de yürür. Diğer dünya yıldızlarıyla da yürür. Aslolan ve varolan Galatasaray'dır." ifadelerini kullandı.

DİAGNE'NİN DURUMU 

Diagne dünya liglerinde en değerli 4. santrfor. Çok genç bir futbolcu. İlk defa böyle bir camiada futbol oynuyor. Diagne'nin geçen sezon bizim şampiyonluğumuza çok büyük katkıları var. Nankör olmamalıyız. Vefalı olmalıyız. Kendi futbolcumuza da sahip çıkmasını bilmeliyiz. Tuzaklara düşmemeliyiz. Taraftarlarımızdan rica ediyorum. Bize kontratla bağlı olan tüm futbolclar, dünyanın en değerli futbolcularıdır. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!