comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den Falcao açıklaması: 'Çalışıyoruz'

16 Ağustos 2019, Cuma 18:51
Mustafa Cengiz'den Falcao açıklaması: 'Çalışıyoruz'

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Falcao ve diğer transferler hakkında TRT Spor'a konuştu. Cengiz, yeni transferlerin özellikle dünya çapında olduğunu belirterek, marka değerine katkıda bulunacaklarına inandığını söyledi. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Denizlispor maçı öncesi TRT Spor'a konuştu. 

"YENİ TRANSFERLERİMİZ DÜNYA ÇAPINDA YILDIZLAR"
Galatasaray, diğer takımlar gibi hedeflerine varmak için düzenli olarak kendisini yenilemeli. Doğada buna kabuk değiştirme deniyor. Yürüyen dinamik bir süreç içinde, sevgili hocamızın da istekleri doğrultusunda, mali kapasite dahilinde çalışıyoruz. 10 transfer yaptık şu ana kadar. Dünya çapında yıldızlar. Sadece bölgesel değil, uluslararası çapta da yıldız isimler. Biz özellikle marka değerinden söz edilen bir ligde, bu isimlerin sadece Galatasaray'a değil Türk futboluna marka değeri katmasını istiyoruz. Yayıncı kuruluşun Türk futboluna biçtiği değerin yükselmesine katkıda bulunmasını diliyoruz. Bu nedenle hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz. 
 

Galatasaray Transfer Haberleri: Falcao Galatasaray'a ne zaman gelecek?


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Falcao hakkında gelen soruya, "Her şeyin hayırlısı. Çalışmalarımız devam ediyor." derken, "Önümüzdeki hafta gelecek mi?" yönündeki soruya, "Bilemem, çalışıyoruz." diye yanıt verdi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!
 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!