comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den Dursun Özbek'e izin çıkmadı

31 Mart 2018, Cumartesi 09:15

Galatasaray Spor Kulübü'nde bugün gerçekleştirilecek mali genel kurulda 2017 verilerini kendisi açıklamayan isteyen Dursun Özbek'e onay çıkmadı. 

FutbolArena Özel - Bugünkü Mali Genel Kurulda 2017 dönemi yani tamamı ile Dursun Özbek ile yönetimi mali-idari açıdan ibra oylamasına tutulacak. Ancak günlerdir tartışma yaratan bir konu vardı. Galatasaray Kulübü genel kuruluna 2017 dönemine ait sunumu, mevcut Mustafa Cengiz yönetimi mi, yoksa bu dönemde görev yapan Dursun Özbek yönetiminin mi yapacağı merak konusuydu.


Galatasaray'da Dursun Özbek ibra edilecek mi?


İşte bu noktada camiada farklı ses ve tartışmalar yaşandı. Dursun Özbek yönetimi, döneminin sunumunu kendisi yapmak istiyordu. Ancak bugünkü toplantıda Dursun Özbek ve yönetiminin dönemini Galatasaray'da başkan Mustafa Cengiz'in yönetiminde muhasip üye olarak görev yapan Okan Böke yapacak. Yönetim Kurulu üyesi Okan Böke, Divan Kurulu toplantısında yaptığı sunumun aynısını genel kurul üyelerine bugün yapacak.

Galatasaray'da Dursun Özbek döneminin mali ve idari açıdan ibra oylamasının ardından mevcut başkan Mustafa Cengiz ile yönetimi 2018 bütçesinin sunumunu üyelere yapıp, oylarına sunacak.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.