comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den Dursun Özbek'e 28 milyon TL'lik dava

16 Şubat 2018, Cuma 09:30
Mustafa Cengiz'den Dursun Özbek'e 28 milyon TL'lik dava

Galatasaray'da Mustafa Cengiz, Divan Kurulu toplantısında dile getirdiği 28 milyon TL'lik tutar için eski yönetim ve başkan Dursun Özbek'i mahkemeye vermeye hazırlanıdığı iddia edildi. 

FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü başkanı Mustafa Cengiz'den, eski başkanı Dursun Özbek'e 28 milyon TL'lik dava. Mustafa Cengiz, Selçuk İnan ve Wesley Sneijder dahil olmak üzere oyunculara kesin cezaları kulübe gelir olarak gösteren Dursun Özbek yönetimini dava etmeye hazırlanıyor.

Galatasaray'da Mustafa Cengiz, Divan Kurulu toplantısında dile getirdiği 28 milyon TL'lik tutar için eski yönetim ve başkan Dursun Özbek'i mahkemeye vermeye hazırlanıyor.


Dursun Özbek'e Selçuk İnan ve Sneijder davası


Fotospor Gazetesi'nin iddiasına göre, son 7 ayda transfer ödemesi alamayan Selçuk ve sezon başında sözleşmesi feshedilen Sneijder dahil hiçbir futbolcudan bu ceza tahsil edilemedi. Tahsil edilemeyen ceza için Cengiz yönetimi mahkemeye gitme kararı aldı. Eğer Özbek, kulüpten olan 28 milyon TL'lik alacağından vazgeçmezse, altına imzasını koyduğu resmi kulüp tutacağından yola çıkılarak kendisine, kulübü zarara uğratmaktan dava açılacak.


Dursun Özbek, sosyal medyada sahte takipçi mi satın aldı?


DURSUN ÖZBEK, SAHTE HESAPLARLA DESTEK ARADI İDDİASI

Bu arada Dursun Özbek'in Galatasaray'ın, şubat ayı Divanı Kurulu'nda konuştuğu dakikalarda sosyal medyadan bazı kullanıcıların "Dursun Özbek'i seversin sevmezsin ama adam hakkıyla bu işi yürüttü" cümlesini noktasına virgülüne dokunmadan yayımladı. Bu mesajlar Özbek'in sosyal medyada sahte hesaplarla aracılığıyla kendisine destek aradığı iddialarına neden oldu.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.