comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den Dursun Özbek dönemine inceleme

31 Ocak 2018, Çarşamba 10:13
Mustafa Cengiz'den Dursun Özbek dönemine inceleme

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Dursun Özbek döneminde yapılan tüm transferlerin incelenmesi yönünde yönetimine talimat verdi.

FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü 37. başkanı Mustafa Cengiz, Badou Ndiaye transferinde Osmanlıspor'a göründüğünden fazla bir bonservis bedelinin ödenmesi haberleri üzerine Dursun Özbek döneminde yapılan tüm transferlere inceleme emri verdi.


Mustafa Cengiz'den Dursun Özbek dönemine flaş inceleme


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Badou Ndiaye hakkında çıkan haberler sonrasında harekete geçti. Sarı kırmızılı kulübün yeni başkanı Mustafa Cengiz, Dursun Özbek döneminde yapılan tüm transferlerin incelenmesi yönünde yönetimine talimat verdi.

BADOU NDİAYE'NİN BONSERVİS BEDELİ KAFALARI KARIŞTIRDI
Ntv'de yer alan habere göre, Galatasaray'da özellikle Ndiaye transferi ile başlayan süreç, Mustafa Cengiz yönetimini harekete geçirdi. Ndiaye'nin KAP'a yapılan açıklamada 7.5 milyon euro karşılığında transfer edildiği belirtilmişti. Ancak imza parası olarak 3 milyon euro daha verildiğinin ortaya çıkması kafaları karıştırdı. Cengiz, menajerlik parası ve imza parası adı altındaki harcamaların incelenmesini istedi.

SEZON BAŞINDA YAPILAN TRANSFERLER İNCELEMEDE 

Galatasaraylı yetkililer de konuyla ilgili titiz bir çalışma başlattı. Konuyla ilgili yapılan çalışmalardan sonra Galatasaray yönetiminin açıklama yapması bekleniyor. Galatasaray bu sezon Ndiaye dışında, Gomis, Mariano, Maicon, Belhanda, Fernando, Feghouli, Denayer, Latovlevici ve Carrasso'yu kadrosuna katmıştı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)