comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den Diagne açıklaması! Dönecek mi?

26 Kasım 2019, Salı 15:04
Mustafa Cengiz'den Diagne açıklaması! Dönecek mi?

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Mbaye Diagne hakkında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Club Brugge ile karşılaşacak olan Galatasaray'da Başkan Mustafa Cengiz, maç öncesi Belçika kulübünün başkanı Bert Verhaeghe ile birlikte kameraların karşısına geçti. Mustafa Cengiz, Mbaye Diagne'nin geri dönüş ihtimaliyle ilgili soruya da yanıt verdi. 
 

Galatasaray Haberleri: Diagne, Galatasaray'a dönecek mi?


Club Brugge'de kadro dışı kalan Mbaye Diagne hakkında konuşan Mustafa Cengiz: "Diagne bizim futbolcumuz. Kendisinin hem aile düzeni, futbol düzeni ve her anlamda başarılı olmasını isteriz. Orada gelişmesini diliyoruz" dedi. 

Belçika'da kendilerinin iyi ağırlandığını belirten Cengiz, "Brugge'de biz çok iyi ağırlandık. Orada ateşli bir taraftar vardı. En ateşli seyirciyi orada gördük. Ama çok daha ateşli seyirciyi burada görecekler, başkan kendini hazırlasın. Bizim ateşli taraftarımızın gücü umarım sahaya yansır ve iyi bir maç olur. Hak eden kazansın, hak eden de umarım Galatasaray olur" ifadelerini kullandı.
"TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK TAKIMI"

Club Brugge Başkanı Bert Verhaeghe, "Türkiye'nin en büyük kulübüne karşı oynamaktan dolayı gurur duyuyoruz. Burada bulunmak bizim için büyük bir onur" dedi.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!