comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den Benfica maçı öncesi önemli karar

20 Şubat 2019, Çarşamba 22:41
Mustafa Cengiz'den Benfica maçı öncesi önemli karar

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Benfica maçı öncesi futbolcuların motivasyonun etkilememek ve daha rahat müsabakaya hazırlanmaları adına önemli bir karar aldı. 

FutbolArena - Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi'nde ilk maçta 2-1 kaybettiği Benfica ile Portekiz'deki rövanşta karşı karşıya gelecek. Bu müsabaka öncesinde Başkan Mustafa Cengiz, futbolcuların motivasyonlarını etkilememek amacıyla otelde kalmadı. 


Benfica - Galatasaray maç haberleri


Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, takım otelinde kalmadı. Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ile birlikte Lizbon'a gelen Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, kurmayları ile birlikte sarı kırmızılı takımın kamp yaptığı otelde konaklamadı. 

Başkan Cengiz, kritik karşılaşma öncesinde Galatasaray takımı ve teknik heyetin maça daha rahat şekilde hazırlanması, konsantrasyonlarının bozulmaması adına farklı tesiste kaldı.
FATİH TERİM'DEN TÜRK FUTBOLUYLA İLGİLİ AÇIKLAMA!"
 

Benfica maçı öncesi Galatasaray'ın yaşadığı pasaport olayı


Benfica maçı için Portekiz'e giden Galatasaray kafilesi, havaalanında yaklaşık 1,5 saat boyunca pasaport kontrolü için bekletildi. Benfica kulübünden de hiçbir yetkilinin sarı kırmızılıları karşılamaya gelmediği öğrenildi. Yaklaşık 5 saatlik uçak yolculuğu sonrası Portekiz'e ulaşan Galatasaray kafilesi, uzun süren pasaport kontrolüne takıldı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)