comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den Bafetimbi Gomis açıklaması

10 Ekim 2018, Çarşamba 16:48
Mustafa Cengiz'den Bafetimbi Gomis açıklaması

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, divan kurulu sonrası basın mensuplarına Bafetimbi Gomis ile ilgili konuştu.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Bafetimbi Gomis ile ilgili divan kurulunda açıklamalarda bulundu.

Bugün Sabah'a konuşan Bafetimbi Gomis'in, "Beni yönetim" sattı sözlerine açıklık getiren Mustafa Cengiz ağır ifadeler kullandı.
 

Mustafa Cengiz'in Bafetimbi Gomis için yaptığı açıklamalar


Mustafa Cengiz, "Çok özel ve spesifik bir durum olmadıkça hiçbir transfere, hiçbir satışa müdahale etmez. Biz asla, 'Gomis satılsın şu alınsın' demedik. Biz böyle bir olayın içine girmedik. Feghouli'ye iyi bir teklif geldi, gitmedi. Gomis köle mi de biz sattık. Yolu ve bahtı açık olsun.150 milyon TL'yi cebine koydu. Helali hoş olsun" dedi.
Cengiz bu konuya daha da değinerek, "Feghouli'ye de resmi teklif geldi ama gitmedi. Nasıl gönderelim? Köle mi futbolcu? Gitmek istemezse gitmez. Zaten elimizde var göndermek istediğimiz bir tane ama gitmiyor" diye konuştu.

"BEŞİKTAŞ'IN İSYANINI ANLAYIŞLA KARŞILIYORUZ"

UEFA Başkanı Ceferin ile görüşme gerçekleştirecek olan Cengiz, "UEFA bizim yeniden yargılanmamızı istedi. Biz uçağın kalktığı gibi kalkıştayız. İnşallah bir kuş sürüsüne çarpıp düşmeyiz" diye konuştu.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman için de konuşan Cengiz, "Değerli bir rakibimizin canı yanmışsa ve haklı bir isyanı söz konusuysa biz bunu anlayışla karşılaşırız. Hakemler adalet dağıtmasın, hakem gördüğünü çalmalı" ifadelerini kullandı.

Son olarak hakemlerle ilgili de konuşan Cengiz, "Ben her hafta hakemler hakkında konuşmam. Sevinçliysem rakiplerimi kırarım, üzüntülüysem yine rakiplerimi kızdıracak bir şeyler söyleyebilirim" diyerek alandan ayrıldı.

Galatasaray ile ilgili haberlere Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.