comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den Aziz Yıldırım'a sürpriz davet

22 Şubat 2018, Perşembe 11:21
Mustafa Cengiz'den Aziz Yıldırım'a sürpriz davet

Galatasaray'da başkan Mustafa Cengiz, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ı Galatasaray'ın yeni müzesinin açılışına davet etti.

FutbolArena - Galatasaray Müzesi açılışı yapılıyor. Uzun zamandır beklenilen Galatasaray tarihinde kazanılan ve kaldırılan kupaların sergileneceği Galatasaray'ın yeni müzesinin açılışı gerçekleştirilecek. Açılışa sürpriz bir isim de davet edildi.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz müze açılışı öncesinde sürpriz bir karar aldı. Mustafa Cengiz, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ı müze açılışına davet ediyor.


Mustafa Cengiz'den Aziz Yıldırım'a Galatasaray Müze daveti


Aspor'da yer alan habere göre, Galatasaray'da aylardır devam eden hazırlıkların nihayet sonuna gelindi ve merakla beklenen kulüp müzesi için geri sayım başladı. Müze açılışı için Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım dahil olmak üzere 17 kulüp başkanına da Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz tarafından resmi yazıyla özel davet gönderildi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım daveti kabul etmesi halinde Galatasaray Müzesi açılışına katılacak.


Galatasaray'ın yeni müzesinde neler olacak?


Galatasaray yönetiminin, FutbolArena'ya verdiği bilgiye göre müzede sarı kırmızılıları sürprizler bekleyecek. Galatasaray Kulübünün, Samsung firması ile birlikte organize ettiği müzede ziyaretçiler tüm kupaları ses efektleri ile adeta yeniden yaşayacak.
ÖZEL ANLAR YAŞANACAK

UEFA Kupasını gördüğünüzde müzede simülasyonla görsel ve ses efektleri ile Popescu'nun penaltı anı, kupayı getiren gol ekranlara, hoparlöre verilecek. Buna benzer birçok sürpriz Galatasaray müzesinde taraftarları bekleyecek.

''O ANLARI ADETA YENİDEN YAŞAYIP HİSSECEKLER''

Galatasaray yöneticileri de "Müzeyi gezerken ziyaretçileri o kupaları ve anları adeta yeniden yaşayıp hissedecek" dedi.

Sarı kırmızılı takımla ilgili diğer gelişmeler için Galatasaray Haberleri özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.