comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a: "Haddini bileceksin!"

11 Ocak 2021, Pazartesi 19:52
Mustafa Cengiz'den Ali Koç'a:

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a UÇK'nın kararıyla ilgili açıklamalarına sert yanıt verdi. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, UÇK'nın Oğulcan'la ilgili kararı hakkında GS TV'de açıklamalarda bulundu. 

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Erzurumspor maçı sonrası Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarına da "Haddini bileceksin!" şeklinde sert yanıt verdi
"HADSİZ VE SORUMSUZ AÇIKLAMALAR"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarını dinledim. Böyle sorumsuz, hadsiz açıklamalarla ilk kez karşılaştım."

"BİZE GELEN 21 SAYFA YAZIDA GALATASARAY AYARTAN KULÜP DEĞİLDİR DİYOR"

Bu karar 5 Aralık'ta alındı. 7 Ocak 2021'de yazı bize geldi. İç işleyişini bilemem. Şimdi burada en önemli nokta, Ali Koç ayartan kulüp gibi gösteriyor diyor. Bu kulüp bunu hep yapıyor diyor. Gerekli ceza verilsin diyor. Gözüm Tahkim Kurulu üstünüzde diyor. Şimdi biz ayartan kulüp değiliz. Gelen 21 sayfa yazıda açıkça Galatasaray ayartan kulüp değildir diyor. 

"UÇK'NIN DİSİPLİN CEZASI VERMEYE YETKİSİ YOK"

UÇK'nın disiplin cezası vermeye yetkisi yok. 6 maç ceza vermişler. Hukukta esastan önce usul incelenir. Usülde hata yapılmıştır. Futbolcunun iyi niyeti göz ardı edilmiştir. 1.2 milyon euro muazzam rakam. Ne insan vicdanı, ne adalet, ne Avrupa İnsan Hakları mahkemesi kabul etmez bunu. 

"ALİ KOÇ HADDİNİ BİLECEKSİN"

Sevgili Ali Koç, sen haddini bileceksin. Ben burada Fenerbahçe camiası değil, Ali Koç'a sesleniyorum. Türkiye'nin en varlıklı insanı olabilirsin. Sen yargıya, Tahkim'e, mahkemelere hakim olamaz, onları yönlendiremez ve baskı altına alamazsın. Buna ne haddin, ne yetkin var. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!