comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz'den Ali Koç ve Fenerbahçe sözleri

19 Ağustos 2020, Çarşamba 14:57
Mustafa Cengiz'den Ali Koç ve Fenerbahçe sözleri

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe ve Ali Koç hakkında konuştu.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mıustafa Cengiz, Erkek Voleybol Takımı'nın transferlerinin tanıtıldığı imza töreninde açıklamalarda bulundu. Mustafa Cengiz, Fenerbahçe ve Ali Koç hakkında dikkat çeken ifadeler kullandı.

"Soru soruyorlar, cevap verince 'Başkan güvenlik kamerası bile görse konuşuyor' diyorlar. Cevap vermiyorsun, 'Başkan hiçbir şey söylemiyor' diyorlar. Ben neden limitlerden rahatsız olayım? Benim rakibim ne kadar güçlüyse, ben o kadar güçlüyüm. Ama bir kural var. Ben buna uyarım, uymazsam anarşi ve kaos olur. Orada devlet yoktur. Ben kurallara uyarım. Biz bunu anlatmaya çalışıyoruz. Yoksa benim Fenerbahçe ile ne işim olur? Başkanıyla ne işim olur? Aksine sempatim de var kendisine. Hastane yapmışlar, biz de orada bedavaya tedavi görmüşüz. Ben isterdim ki Ali Koç çıkıp bunu yalanlasın. Biz gerekirse kafamıza kurşun sıkıp gitmesini biliriz. 
Sayın Cumhurbaşkanımız ile görüştüm. 1 saat görüştük evet. Ben 68 kuşağıyım. Çok siyasiyle görüştüm, çalıştım. Sayın Cumhurbaşkanımızın her şeyden haberi var. Şok yaşıyorum, her şeye müthiş hakim. Sadece futbola değil, her şeye her branşa hakim. İsim vermiyorum biri artık çıktı dedi ki 'siz kaç paralık adamsınız yarın bir gün neyinizle ödersiniz' diyor. Öteki başkanı zenginliği ile övüyor. Vay haline medyanın. Yarın bir gün daha zengini gelir sizi yere yapıştırır. İnsanları maddiyatla kıyaslamak nedir? Kariyer, paradan daha önemlidir. Bunu sakın unutmayın."

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"