comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz ve Fatih Terim arasındaki Arda Turan krizi

24 Ocak 2020, Cuma 17:50
Mustafa Cengiz ve Fatih Terim arasındaki Arda Turan krizi

Levent Tüzemen, Mustafa Cengiz ile Fatih Terim'in basın önündeki karşılıklı açıklamalarını değerlendirdi. 

FutbolArena - Galatasaray'da Başkan Mustafa Cengiz ve teknik direktör Fatih Terim'in Arda Turan konusundaki karşılıklı açıklamaları gündeme damga vurdu. 

A Spor yorumcusu Levent Tüzemen bu konuyla ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:
"BUNLAR DOĞRU DEĞİL"

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve Fatih Terim'in polemikler içinde görüşme yapmasını doğru bulmuyorum. Fatih hocanın da Arda konusunda fazla ısrarcı olmaması gerektiğini düşünüyorum. Arda, Galatasaray'dan yetişmiş birisi ama şu anda Galatasaray'a futbol olarak bir şey verecek durumda değil. Katkı sağlayabilecek bir durumu yok şu anda. 

"ARDA KONUSUNU ISITIP ISITIP MASAYA KOYMANIN ANLAMI YOK"

Fatih Terim'in Faruk Süren, Özhan Canaydın ve Ünal Aysal ile de tartışmaları oldu. Ayrıca Fatih Terim'in Arda'yı sahiplenmesi doğrudur ama Arda'yı bu kadar polemik konusu haline getirmek Galatasaray'a zarar veriyor. Bunun analizini yapamıyorlar iki deneyimli insan. Her seferinde Arda konusu ısıtılarak masaya konulmaz. Arda konusu şu anda Galatasaray'a zarar veriyor çok net. 

"HERKESİN GÖZÜ ÖNÜNDE BU TARTIŞMALAR DOĞRU DEĞİL"

Herkesin gözü önünde bunu tartışmaya gerek yok. Koca koca adamlar. İki deneyimli insan da Galatasaray'ın başarısı için hizmet ediyor. Bu tartışmalar Galatasaray'a zarar veriyor. Galatasaray üzerinden polemik yaratmak isteyenlerin ekmeğine yağ sürüyor. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)