comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak, FutbolArena'ya konuştu

21 Mayıs 2018, Pazartesi 00:38
Mustafa Cengiz ve Abdurrahim Albayrak, FutbolArena'ya konuştu

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak, FutbolArena mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Özel - Galatasaray camiası 21. şampiyonluğunu kutlamaya devam ediyor. Sarı kırmızılı kulübün başkanı Mustafa Cengiz ve Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak, FutbolArena mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu.


Galatasaray'da Mustafa Cengiz transfer açıklamaları


Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, FutbolArena ekranlarına gelecek sezonun planından bahsetti.

''NOKTA ATIŞLARIMIZ DEVAM EDECEK''
"Transferde nokta atışlarımız devam edecek. Çok ciddi bir scout ekibimiz var. Yönetim, teknik heyet ve hep birlikte Galatasaray'a yakışır bir şekilde hareket edeceğiz.''

''FATİH TERİM İLE ÇALIŞMAK...''

"Fatih Terim ile çalışmak müthiş bir duygu. Sevgili hocamıza bıraktık mı, bir Arsene Wenger gibi hiç dön arkana bakma. Fatih hocanın olması bizim için büyük bir şans."


Abdurrahim Albayrak'tan Burak Yılmaz ve Fatih Terim anısı


FutbolArena miktorfonlarına konuşan Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak önemli açıklamalarda bulundu.

''FATİH TERİM 100 BİN DOLAR İÇİN 11 SAAT PAZARLIK ETTİRDİ''

"Pırıl pırıl bir kupa, görüyorsunuz. Ben Fatih hocadan 1 sene önce ayrıldım. Hocam bir gün buraya geleceğiz ve geldiğimiz zaman şampiyon olacağız demiştim. Dönüşümüz muhteşem oldu. Bugüne kadar hiçbir transferde tek başıma gitmedim. Burak Yılmaz'ı Spartak Moskova'nın kampından kaçırdım. Soğuk hava, ayağında terlik var. 100 bin dolar için 11 saat pazarlık ettirdi. Fatih hoca gecesini gündüzüne katıyor, çalışıyor. Florya'da yatıyor, Florya'da kalkıyor. I love you hocam!''

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"