comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz, UEFA'ya ne teklif yapacak?

27 Şubat 2018, Salı 10:08
Mustafa Cengiz, UEFA'ya ne teklif yapacak?

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA ile yapılacak görüşmelerde yetkililere önemli bir teklif götürecek.

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 9 Mart'ta yapılacak FFP toplantısı için harıl harıl çalışırken yapacağı savunma ve sunacağı teklifi belirledi.

Futbol takımı bir yandan şampiyonluk kovalarken diğer yandan Mustafa Cengiz ve yönetim, UEFA'ya verilecek rapor konusunda gece gündüz çalışıyor. Bu çalışmalar doğrultusunda Mustafa Cengiz, UEFA yetkililerin kapısını önemli bir teklifle çalacak.
 

Galatasaray'da Mustafa Cengiz'in UEFA'ya yapacağı teklif


Habertürk'ün haberine göre, Mustafa Cengiz,UEFA yetkililerine “Sattığımız oyunculardan elde edilecek gelir ne kadarsa, o parayla yeni oyuncu alalım. Transfer bütçemiz, transfer gelirimiz kadar olsun” teklifini yapacak. Bu şekilde olası bir transfer yasağı veya yeni bir men tehlikesi önlenmeye çalışılacak.


Galatasaray, men cezası alacak mı?


Galatasaray'In yapacağı bu teklif UEFA nezdinde kabul edilirse, yönetimin işi kolaylaşacak. Galatasaray yeni sezon öncesi yaz transfer döneminde takımdan herhangi oyuncu satmadan, yeni oyuncu alamayacak. Sarı-Kırmızılılar, sezon başında kadroyu tamamen yeniledikleri için aynı ekiple devam etmeyi düşünmüyor.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.