comScore

Galatasaray Galatasaray

Mustafa Cengiz konuştu: 'Önümüzü kesmek istiyorlar!'

22 Haziran 2020, Pazartesi 22:19
Mustafa Cengiz konuştu: 'Önümüzü kesmek istiyorlar!'

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, GS TV'de gündem ve Gaziantep FK maçıyla ilgili konuşurken, sağlık durumuyla ilgili son bilgileri verdi. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, GS TV'de gündem ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

"ÖYLE VİDEO VE MESAJLAR GELDİ Kİ, YAŞAMAK ZORUNDA HİSSETTİM"
Murphy kuralları der ki, hiçbir terslik tek başına gelmez. Bana gelen terslik de, en az üç tane. Çok ciddi. Azim, irade ve doktorların müthiş gayretiyle avazei davut gibi sararız. Öyle videolar geldi ki, öyle mesajlar geldi ki kendimi yaşamak zorunda hissettim. Son nefesime kadar çalışmam gerektiğine yürekten inandım. Yönetici arkadaşlarım bu süreçte gece gündüz çalıştı. 

"KOMADAN ÇIKTIM, BANKAYLA İLGİLİ SORU SORDUM"

Komadan çıktım, ayıldım, bankayla ilgili soru sordum. Bunu marifet olsun diye söylemiyorum. 2. ameliyattan uyandım, bizim yöneticilere telefon ettim. İçinde bulunduğumuz süreç asla 1 saniye bile durmamamızı gerektiriyor."

"HER ŞEYDEN HABERİM VAR"

Yapılan 1.5 aydır eylem ve işlemlerin hepsinden haberim var. Bunu söyleyebilirim. Taraftarlarımız endişe etmesin. Meydan ıssız zannetmesinler. Utanıyorum söylemeye ama her şeyden haberim var. İyisinden de, kötüsünden de haberim var. Hepsine saygılar sunuyorum. 

"ALPER ULUSOY ONU NİYE ÇALMADIN?"

66. dakikada 3-1 öndeydik. 66. dakikadan sonra Gaziantep'i tebrik ederim. Bizim üzerimize müthiş bir baskı kurdular. 10 kişi defansa çekilmek zorunda kaldık. Teknik heyetimizi ve oyuncularımı eleştiremem. Burada eleştireceğim tek insan maalesef hakem. Ben Türk hakeminin dürüst olduğuna inanıyorum. Hiçbirinin art niyet taşımadığına inanmak istiyorum ama son iki maçtır kuşkularım arttı.Sevgili Alper Ulusoy, Gaziantep kalecisi 18 saniye topu tutmuş. Onu niye çalmadın? Şimdi ben burada kuşkulanırsam haksız mıyım? 

"BİR TAKIM ÇEVRELER ÖNÜMÜZÜ KESMEYE ÇALIŞIYOR"

Oluşan algı bu. Sanki Galatasaray'ın üçüncü defa şampiyon olması mali açıdan arayı kopartacak diye algı oluştu. O kadar yalan, o kadar haksız, o kadar uyduruk iftiralar ve iddialar ortaya atılıyor ki, insanlar kendi söylediği yalana kendisi inanıyor. Rakiplerimiz alınmasın, Galatasaray, Türkiye'nin en büyük camiası. Bir takım çevreler önümüzü kesmeye çalışıyor. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!